on sul sama kartus?

ei
Hääli kokku: 33 (31%)
ja
Hääli kokku: 74 (69%)
Hääli kokku: 107

Re: kardan...

harri13 kirjutas:kardan et ei sa edasises elus hakkama(18-)
Kartus võib olla arengu piduriks
(seda võib iseloomustada järgmised mõtted: kardan et ei õnnestu ja selle pärast ei hakka isegi alustama ja proovima, loobun võimalusest)

Ja sama kartus võib olla progressi käivitaja
(mõtted: on asju mida ma veel ei tea, ei oska, ja minu jaoks see on väljakutse. Vaatamata teadmatusele ja kartusele ma teen seda, mis on minu jaoks raske ja niisugusel viisil ma õpin, ma arenen ja muutun iga oma väikese võiduga, iga väikese saavutusega tugevamaks ja osavamaks.

Missugust varianti valid sina?
Missugust tahaks eelistada?

Muidugi keegi ei saa sulle garanteerida et elus ei tule ette raskusi ja takistusi. Kindlasti tulevad. Ja nendega saab ka hakkama, oleks ainult tahe olemas.

P.S. on üks hea vanasõna, mis ütleb, et kui sa komistad tee peal, siis see ei tähenda et sa lähed vales suunas.

Edu sulle ja jaksu!!! :wink:
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.

Maggy kirjutas:
harri13 kirjutas:
Ja sama kartus võib olla progressi käivitaja
(mõtted: on asju mida ma veel ei tea, ei oska, ja minu jaoks see on väljakutse. Vaatamata teadmatusele ja kartusele ma teen seda, mis on minu jaoks raske ja niisugusel viisil ma õpin, ma arenen ja muutun iga oma väikese võiduga, iga väikese saavutusega tugevamaks ja osavamaks.

Missugust varianti valid sina?
Missugust tahaks eelistada?
Eelistan ja olen valinud selle
elu on suur ja patune keerdkäik

ma ka, mul on selline tunne lihtsalt, et ma ei suuda nii hästi õppida et kuskile edasi õppima saada jms. kuigi ma pmst saan alati hakkama, sesmõttes, et alati olen saanud hakkama asjadega mis on rasked jms. aga koguaeg ei jõua vist. ja mul hakkab ka see jõud kaduma. ja noh, ma ei tea, kui ma mingit kooli ära ei lõpeta jaasja, siis saan mingiks narkariks ja lõpuks jõuan kuskile hullumajja, kus ma nii kaua olen kuni ära suren.
Vasta

Mine “Endaga toimetulek”