Mõtle sellele mida su sõbrale meeldib, mis teeks talle head meelt, mille üle ta oleks rõõmus.
Kui te olete sõbrad, siis te tunnete teine neist, ja sa kindlasti tead mis huvid ja harrastused tal on, mida talle meeldib teha, ja tead minust parem mida tema jaoks oleks kõige parem ja meeldivam.
Kingitus võib olla ka sümboolne - tähelepanu ja temast hoolitsemise märk sinu poolt.

Teha kinke on ka meeldiv, samuti nagu neid saada! :wink:
Kinkimise rõõmu ja Häid jõule!!! :lol:
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.

skeidipaelad? :D
kui ma kellegilt need jõuludeks saaks oleksin kül pöördes sest tavaliselt kingitakse jõuludeks kommikarpe ja igasuguseid selliseid asju mis vaikselt tüütavad juba ära ja üllatust pole.kingitus peaks olema originaalne.et oleks üllatus. :wink:

On võimalik kinkida enamvähem kolme tüüpi asju:
1) miskit praktilist - deodorant, mõni vajalik raamat, miskit skeiditeemalist, aga nende asjadega on see mure, et ei pruugi alati täppi minna
2) miskit ülitotrat, ja seda palju: viinerid, mullitaja ja meetrite viisi pesunööri ning kõike odavat, mis Tiimarist ja Hiina poodidest kokku osta saab. sobib enamvähem kõigile, kellel on huumorisoont, oleneb loomulikult mida ja kellele osta
3) miskit totrat, samas praktilist: kirves, karvased käerauad, labidas või sõnnikuhark.
kuigi viimaseid saab vist tegelt ainult sõpradele kinkida. Ja oleneb sinu iseloomust ka, sest vaikselt tüdrukult kõblast saada oleks pisut imelik vist:P

oleneb kes kingib, sest algul vaatad küll, et suht mõttetu, aga kui ikka sõber mingi suuuuure karvase kaisukaru(mida küll kuskile panna pole) toob, siis läheb süda soojaks küll. Kuldkett, see on lihtsalt iluasi ja seda saab kanda ka, niisiis suht praktiline? kuigi saab ka odavamalt.
R idiculous
A ttitudes
C aused by
I gnorance in
S ociety's
M ind

Re: jõulukink

Cincu_da_girla kirjutas:mida kinkida jõuludeks 14,5 aastasele poiss-sõbrale kes sõidab rulaga??
no nii nõutu pole ma elusees olnud.. nõme on ju minegid sokke kinkida..

äkki aitate?

Kuna mu vend on umbes samas vanuseaes proovin meenutada,mis talle meeldib.

1. (...kui tal on video-või DVD makk) mingi noorte seas popp film.

2. ...tegelikult mõned varvassokid või T-särk on ka mõnus asi,muidugi kui sinu arust see just suht mõtetu pole :)...

3. Mingi kuld kaelakee...Minu isal on näiteks egiptusest toodud tema nimetähtetega selline...

Ma ise ka ei oska hästi mõelda,mis talle meeldib,või kui mu nõuanded ei sobinud võid ju talle lihtsalt ümbriku sees raha kinkida ja valib ise mis ta tahab...

Lollipop kirjutas:ärge jõuludeks küll raha kinkige!

sünnipäevaks, aga mitte jõuludeks.
muidu kaotavad jõulud oma tähenduse.
nu jah, aga mu jaoks ongi juba kaotand mõte. sest jõuludega kaasnevad ikka igasugused osturallid kaubanduskeskustesse jne, millel on ka väga tugev seoses rahaga. seega jah püüan võimalikult palju vältida neid kauplusi. kuigi jah, midagi oleks tõesti kena kinkida, seega väldin kauplusi ja kui annab teen midagi ise. kuigi miski pärast inimesed ple siukeste kinkidega väga rahul :S
don't pray for easy lives;
pray to be stronger people.

Tegelikult on ise tehtud ning südamest tulnud kingitused kõige paremad ja armsamad. Aga samas ei tea, kas 12, 14 aastased seda ka mõistavad. Neile on tähtsam ehk just see rahaline väärtus, et mida kallim, seda parem! Kuigi see on vale!
Mõelge, mis neil olemas on ja mida pole, midagi praktilist oleks ehk ikka mõistlik, mitte mingit kila-kola, mis jäävad kapipõhja..

Igatahes tean, et kingituste tegemine on raske ja seda just eriti kallitele inimestele :wink:
Ära muretse tühiasjade pärast.
Galaktikate seas on kõik asjad tühiasjad.

Wouldn't it be nice
if there was an Escape key
for all of our problems?

Rakendus-psühholoogia õpilane :)

jahh

Jah..
tähtis un tglt see ja ainult see,et kink un tulnud sydamest!!
Mitte see rahaline väärtus.. :lol:
Ml un yx probleem :roll:
asi un selles,et mai oska oma poisile kes un 15 mitte kui midagih jõuludex kinkida..:(
Täääitsa kurb asi ex :(
ja mai tia mida teha..
Ma tian,et tema tiab,et mu kink tlex sydamest ja teda rahaline väärtus nagu yldse ei huvitax..:)
aga ega rahas ei olekski yldse asi..:D
aga ikkagi mai tia mida kinkida..:(
kui teil un mõtteid ss andke mle siin tiada..:)
ette tänades Ly

Mõned ideed

Mõned ideed:
:idea: Midagi isetehtud ja armast... :P See ei peagi midagi väga suurt olema, aga peaks tulema südamest... Kes on osavad käsitöölised nendel pole see mingi probleem - koovad kasvõi paari sokke või kindaid ja probleem lahendatud! :D Kingitus praktiline ka veel pealekauba! :wink: Kahjuks pole mina suurem asi kuduja, nii et mina peaksin midagi muud välja nuputama. :? Kes muud välja ei oska mõelda, siis need võivad ju kaardi meisterdada - väike küll, aga tuleb südamest ja tähtis on ju lõppude lõpuks ikkagi see, et sind on meeles peetud! :D
:idea: Midagi praktilist, mida tal vaja läheb... :roll: See muidugi eeldab, et tead, mida ta tahab ja mis talle vaja läheb. :?

Tähtis pole kingituse rahaline väärtus vaid see, mida sa selle kingiga enda seest edasi annad - head soovid, mõtted, tunded... Tähtis on tähelepanu ja fakt, et oled teda meeles pidanud!!! :D

Ilusat jõuluaega kõigile!!! :P
Meie elu sõltub meie valikutest...
Ole see, KES SA OLED
ja vali, KES SA OLLA TAHAD
ning siis vali OLLA SEE, KES SA TAHAD!!! :D
Niisiis - kes sa täna oled? ;)

minu vennalaps ka sellises vanuses ja kingin talle CD toorikuid- lindistab sinna mida ise tahab- alati rahul
teine asi mis talle kinkinud olen on smarti kõnekaardile summat- kui ta seda kasutab- või kinkekaart... aga see suht kallis kink.
juuksehooldusvahendeid
riideid ka- aga meil vaid 12 aastat vahet ja üldiselt ma mööda ei pane.

edu

Mul on 16 Aastane poiss, otsin juba kuuaega talle jõuludeks kinki.
Koos oleme olnud jubaba asta ja 4 kuud.
Tal on olemas lõhn, deodorandid pole armsad, soojad, ega mitte midagi. selline asi ei saa tulla südamest.

Mõtlesin et teeks midagi armsat siis, kas varvas sokid, ja midagi karvast veel?
või on kellegil paremaid mõtteid?

head jõuluaega:)

E.

Kui te täpselt ei tea mida kinkida siis ükson kindel...
16 aastane pruugib juba hästi teada mis südamest tuleb ja hindab seda...
Kui ei siis üks kõige kindlam asi oleks kinkida 12 megane nett...(natuke tülikas kink aastateks maksmisteks) :P
Kallis kink: Kuldketti pole mõtet kinkida kui teie laps istub terve päev arvutis...ta ei taha seda...ta tahaks uut arvutit (ma olen kindel :D )
Ärge jumala eest kinkige 14 aastastele laua või seinakella....käekell on okei :)
Kui olete juhuslikult rikas :D siis kinkige Roller, motikas, atv...
ärge raha kinkige isegi kui ta seda ise küsib...
Lastele meeldib koolis küsida "mis sa jõuludeks said?" - tehke nii et teie laps ei peaks alustama oma kõnet nii: "ah, mingid..." ; "erilist midagi" ; "suht.." - ühesõnaga end kuidagi situatsioonist välja päästa...Ta peaks kingi üle uhke olema...
Väiksematele meeldib igasugu tehnika nodi: I pod, Mp3, uus telefon, läpakas...
Laps kellele meeldib mängida kitarri...vb sobib elektriline kitarr :)

Odavamad kingid: Igasugu sallid ja sokid ja siuke träni jätke oma kallimatele (elukaaslane, tüdruk-,poisssõber)...ja kommikarbid ka siis juba :) ja igati ilus on kinkida KOOS ISEENDALE pilt kus olete mõlemad koos :)
Lastele kuni 15 on raske odavat valida...
Okei, seal 4 -12/13 aastastele kinkige lego...
Ärge kinkige puslesid!!!!! :D Kui just laps ise ei küsi ( noh koolieelikutele sobib see kink ilusti :) )...
Laps kellele meeldib joonistada - pliiatsid..kuigi ei soovita sest noh...selline asi pole eriline üllatus ja laps võib mõttes "solvuda"...
Raamat on hea kink lugejaile - eriti täiskasvanumatele...ja õpilastele 15+ (näiteks sõnastik)
Poisile meeldib trenni teha? ostke koju mingid kangid ja asjad...kuigi suuremad on natuke kallid...
3000.- eest saab poksikoti - kui ruumi kodus on..
Ärge raadiot ostke kui arvuti on olemas...
Printer on ka hab mõte....ja üldse on paha kui kingite midagi mida terve pere kasutama hakkab...
Lõhnad on alati hea mõte...eriti 14+
Igati hea (juurde)jõulukink on kiirloto...see on lõbus ja üllatav ka ja alati on hea meel kui võidad :) - Kui ostate 2 lotopiletit siis ostke erinevad...nii on parem ja huvitaam...("juurde" sellepärast et sellisele kingile peab midagi juures olema kingiks! :) )
Talve on väikestele hea kinkida ilus kelk+kommid...
Õhupyss on ka jummala hea mõte ma arvan :D
Kui lapsele meeldib igast nodi netist tõmmata siis kinkige väline kõvaketas kuhu mahub filme muusikat jm...
igast juurdeseadmed:
Elektrikidrale: "Feetbacker" (mingi jalalüliti lihtsamini seletades), medikad, keeled, häälestaja...
Arvutile: kõllid, basskõlar, klavi-hiireke, (natuke kallim oleks kinkida mõni uus mängukonsool) uued mängud...
Emale saab kinkida laps mõne taime, uue laualambi kuigi MA ARVAN, et neile meeldiks hoopis lapsed saaksid koolis häid hindeid ja kaelakee oleks igati vastuvõetav kink... :D
Ma rohkem hetkel ei teagi...kui tuleb midagi siis räägin veel :D

ega keegi ei oska soovitada jõulukinke, lihtsalt sõpradele . Täpsemalt oleks tegelt vaja näiteks osta midagi 15a. sõbrannale .. no kohe üldse ei oska midagi osta. Aidake häbist välja . :/
Üldse jagage kingisoovitusi ..
ise poiss muidu .

No alustame siis uuesti, mida kinkid 15A pojale jõuludeks. Viimane aeg mõtteid koguma hakata. Raha ei ole takistuseks, see see kõige hullem ongi, et igasugused psp'd ja wii'd ja rulad jne on juba olemas...ei teagi ja ise ta ei oska mindagi öelda...selline iga, et ei viitsita emaga niisugustel teemadel suhelda. Mingeid mõtteid juba siit leidsin, aga äkki on kellelgi midagi veel meelel :)

no mitte ainult jõulukingiks, aga minu arust on head kingid omatehtud küpsetised :) kook, küpsised vms. see on esiteks väga praktiline, sest toit on alati praktiline ja teiseks tuleb ju südamest, kui ise teed :) ma nt ei ole üldse nii hea kokk, aga kingituseks just võtaksin ette. no 13-aastasele poisile vb tõesti eriti peale ei läheks, ma hetkel räägingi üldiselt :)

Jõuludeks võib kinkida nt. piparkoogimaja.
Eelmisel aastal tegin enda suguastele päris mitu piparkoogimaja. Need täitsa meeldisid neile.

See võib päris raske olla, aga kui asi juba selgeks saab ja kiiresti tegutseda, siis tulevad lõpuks täitsa ilusad majad. Kui ei viitsi nii hullult mässama hakata, siis selveris ja kaubamajas müüakse komplekti, millest saab piparkoogimaju teha (maksab 107.-;aga kui ise teha saab sellise raha eest 5 piparkoogimaja).

Häid jõule!!!

I.

ekumukiu kirjutas:Mina läheksin sinu asemel jõululaadale seal kõiki värki ja särki
Pärnus Kaubamajaka jõululaadal pole midagi kui aus olla , on aga mitte selliseid asju mida kingiks südamest ja mis ei jääks kapipõhja.
Ega sa 8EEK-ulist piparkooki ka ju jõuludeks ei kingi :D
Vasta

Mine “Peod!!!... ja kõik nende kohta”