Sõbranna juurde ööseks

#1
Lähen sõbranna juurde ööseks ja kuna me ei saa eriti tihti kokku, sest elame kaugel, tahaks teha midagi põnevat. Oleme ainult kahekesi, rohkem kedagi ei tule, ei saa seda vist päris pidžaamapeoks kutsuda. Meil on ka endal mõned plaanid, mida teha, aga otsime veel nõuandeid, mida teha. Tegevused võiks jääda tuppa ja sellised, mida saaks kahekesi teha.
Ootame nõuandeid ja soovitusi. :D

Aitähid ette ära! :wink:

Re: Sõbranna juurde ööseks

#2
mina armastan ikka kõige rohkem vaadata filme. Teha olemine hästi mugavaks (palju tekke ja patju, mõnusat süüa)
Teine asi mis mulle sõbrannaga koos olles teha meeldib on lihtsalt rääkida. Eriti kui te just väga tihti kokku ei saa siis lihtsalt rääkige elust ja olust. Küsige mingeid lampe küsimusi või siis võtke netist mingi best friend tagi või muid selliseid küsimusi. Saate üksteisest palju rohkem teada ja minuarust ka väga lõbus :P

Re: Sõbranna juurde ööseks

#3
Filmivaatamise üle võib mõelda sellelt küljelt, et see kestab ju umbes kaks tundi ja selle ajaga võib juba ka uni peale tulla, nii et suhelda te siis palju enam ei jõuagi. Pigem soovitaksin ka lauamänge ja tuba pimedaks teha ja jõulutuled või küünlad põlema panna, musa taustaks ja niisama jutustada.

Pidžaamapeoks võid pidu aga kutsuda küll, kui tahad. Ega seal pole mingeid erilisi standardeid, et mis hetkel võib midagi peoks kutsuda.

Lahedat olemist!
Vasta

Mine “Peod!!!... ja kõik nende kohta”