16.sünnipäev

Tere,
Mul on veebruaris 16.sünnipäev. Eelmised sünnipäevad olen kas kodus pidanud v kuskil bowlingus vms. Pole ka kunagi ennast täis joonud ja seega tunnen ennast suht erilisena haha, sõbrad enamik joovad ka. Tahaksin sünnipäeva korraldada ka väikse joomisega,mitte midagi eriti suurt. Küll aga puudub variant see kodus teha, vanemad ehk saaks kuidagi kodust ära, aga vanaema elab pm teisel pool maja (meil paarismaja) ning ta käiks kontrollimas jms.. mõtlesin, et oleks lahe üürida korter vanalinnas 1 ôöks, on eraldi külaliskorterid jms. Aga need ju pole joomiseks ja kas seal üldse tohiks? Või kas on mingid spetsiaalsed kohad nö peo tegemiseks (enamik sõpradest siiski alaealised, kuid kaks on 18 ja nemad ostaks joogid jms), aga kas nendes kohtades ei kontrollita et ega ei joo?
Segane jutt, aga ehk saate aru :)

Re: 16.sünnipäev

Noo,mu isa on nõus enda nimele ilmselt korteri üheks ööks üürima,kuna ma reaalselt nii pailaps ju, õpin neljadele viitele ja tâiega korralik tüdruk :D nad ei arva ealeski et ma jooma hakkan ja pealegi ei ole nii et mingi ajame viina sisse endale,lihtsalt siidrit janii et lõbusam oleks.. ei usu et midagi ära lõhuksime :)

Külaline kirjutas:Noo,mu isa on nõus enda nimele ilmselt korteri üheks ööks üürima,kuna ma reaalselt nii pailaps ju, õpin neljadele viitele ja tâiega korralik tüdruk :D nad ei arva ealeski et ma jooma hakkan ja pealegi ei ole nii et mingi ajame viina sisse endale,lihtsalt siidrit janii et lõbusam oleks.. ei usu et midagi ära lõhuksime :)
Eks sa ise tead, aga olen nooremana piisavalt pidudel käinud, et teada mis juhtuda võib. :) Samuti võib politsei teid külastama tulla, siis pidu rikutud ja vanematel ka meel paha.

Neid kortereid tõesti pidutsemiseks ei üürita. Ei näe põhjust mingit algelist joogipidu kuskil külaliskorteris teha, kus tõesti midagi juhtuda võib. Ei peagi spets keegi kontrollima tulema ilmtingimata, naabridki saavad ja teavad ju juba silma peal hoida ja vajadusel omanikku või politseid teavitada. Soovitan ka pigem kaks aastat oodata veel selliste pidudega.
Vasta

Mine “Peod!!!... ja kõik nende kohta”