Häda sünnipäevaga

Tere!
Nii minu mure on selles, et ma ei tea kus sünnipäeva pidada. Ma ei taha teha seiklusparkide (kardan kõrgust), mängutubades,bowlingus,muuseumites, jäähallides,spas(välja arvatud kui see on normaalse hinnaga),kodus(olen teinud juba), kinos ja ma ei ole eriti huvitatud ilusalongidest jms. Mul on üks plaan teha ühes kohvikus ,aga mida enne seda teha?? Mul tuleks kõige rohkem 15 inimest. Elan Tallinnas. Sünnipäev on oktoobri keskel. Saan 13. Hakkasin varakult tegutsema ,sest olen alati liiga hilja peale jäänud ja sünnipäevad kisuvad igavaks. Sünnipäevale tuleks kõige rohkem 2 poissi. Ja ülejäänud oleksid tüdrukud.
Ps. Ärge palun nalja tehke, sest mul pole tõesti ühtegi ideed.

Re: Häda sünnipäevaga

Mul on ka oktoobri keskel sünna ja see on selles mõttes tõesti natuke kahtlane aeg, et vahel on soe, vahel sajab lund. Ise kavatsen praeguste plaanidega metsa minna, soovituslikult ööbimisega matkale. Aga kui seda ei teeks, siis teeks koduse teemasünna. Arvan ka, et eespool anti hea soovitus, et enne väljas mingid mängud, kas siis aardejahi tüüpi või mingi muu seiklusmäng mööda mingit piirkonda ja seejärel kohvikusse.
Vasta

Mine “Peod!!!... ja kõik nende kohta”