Kink õele, help

Tere!

Nimelt mu õel on augustis tulemas sünnipäev ning ma sooviks talle kinkida midagi südamlikku või mis meenutaks talle lapsepõlve. Mina olen 15-aastane poiss, tema juba aga 18. Mul on juba mingi ettekujutus, mida võiks kinkida aga ma tahaks siiski veel soovitusi. Tahaksin teha midagi sellist, nagu kruusil on "collage" vanadest piltidest või siis särk või midagi sellist aga samas, milleks talle kruusi ja tal on palju riided ju. Ehk tahaks et seda ese läheks kuskil vaja ka.

- Oskaksite te soovitada midagi sellist nagu tõin näiteks (kruus, särk), kus oleksid pildid peal ja mis sobiks siis.
- Kui jään kruusi juurde, siis palun tehke mulle selgeks kuidas see asi käib, ise ma tegelen selle asjaga esimest korda. Et esiteks, kus saaks üldse sellise kruusi teha ja mis ma pean mingi kohta minema koos kruusiga ja piltidega vms? Palun valgustage mind sellesosas.

Aitäh abi eest, olen igasuguse abi eest väga tänulik!

Re: Kink õele, help

leonidbrežnev kirjutas:Kahjuks on tänapäeval parim kingitus raha. Või kinkekaart. Piltidega kruuse on raske leida, vaata äkki timokeraamika.ee . Raamat on ka hea lahendus
Tulin just heale ideele, et termokruus pildiga kinkida, kuid jällegist ei tea, kus saaks sellist Eestis teha...

Nojah, aga see kruus või särk, kas see tõesti läheks nii kasutusse? Need kruusid pole just kõige stiilsemad ja pildisärk pannakse ka heal juhul korra kinkimise päeval selga. Pigem kirjuta õele näiteks kiri sinu mälestustest temaga seoses või lihtsalt teie lapsepõlvest. Selle üle on õel kindlasti hea meel ja samas ei jää ka eset, mida ta kohusetundest kasutama hakkama peab. Vaid lihtsalt tore mälestus, meenutus ja tunne.

termomeeter kirjutas:Nojah, aga see kruus või särk, kas see tõesti läheks nii kasutusse? Need kruusid pole just kõige stiilsemad ja pildisärk pannakse ka heal juhul korra kinkimise päeval selga. Pigem kirjuta õele näiteks kiri sinu mälestustest temaga seoses või lihtsalt teie lapsepõlvest. Selle üle on õel kindlasti hea meel ja samas ei jää ka eset, mida ta kohusetundest kasutama hakkama peab. Vaid lihtsalt tore mälestus, meenutus ja tunne.
Mis hakkab iga päev seda kirja sul lugema w? Inimesi on erinevaid, kruus võib ka jääda ilusaks mälestuseks ja meenutuseks.

Muidu näiteks kui on mingi ese, loom vms, mis saaks kuidagi lapsepõlvele/mingile kindlale sündmusele viidata ja kui saaksid kusagilt sellekujulise ripatsi, siis nt kaelakee või midagi sellist... mis võiks siis ju ka kasutusse minna, eriti, kui sümboliseerib midagi. See oleks päris lahe ja ei pea üldsegi mingi kallis uhke kee olema.
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com
Vasta

Mine “Peod!!!... ja kõik nende kohta”