Kui ei tea kus sünnat pidada....

Tere!
Olen kuulnud ja lugenud, et täna päeval on noortel probleeme sünnipäeva koha leidmisega (mul küll mitte) ja see teema, ongi selleks, et põnevad kohad kirja panna, mida tead, et teised siit abi saaksid. Panen algatuseks mõned, aga hiljem lisan juurde.

Viimsi, Atlantise veekeskus. Kirjeldus: paketis saab 3h veekeskuses hullamist ja peole saad kutsuda 10
sõpsi.
Rock al mare, Neoontuba. Kirjeldus: Arvutimängu tuba! Sünnipäev on 3h ja terve selle aja saad mängida telekas! Üsna väike koht oli, aga super!
Veel oli mingi koht Supernova, ka arvutimängu tuba, aga pole käinud, internetist leidsin!

Re: Kui ei tea kus sünnat pidada....

Põgenemistubasid soovitan ise ka, aga pakun alternatiiviks, eriti kevad- kuni sügishooajale, ka õuealternatiive.

Näiteks korraldab üks hea sõbranna oma sünnipäeva varahommikuse ehk kella viiese rattamatkana mööda oma kodulinna. Natuke temale olulisi kohti, natuke muid põnevaid kohti, natuke niisama nuputamist. Enne seda matka ööbime temaga ühes toredas kohas katusel. Ja pärast rattamatka on hommikusöögi-piknik.

Samamoodi soovitan sünnipäeva teha mingi muu matkana. Olen vägagi toredate kogemustega kokku puutunud, mis tõesti kõigile meelde jäävad.

Re: Kui ei tea kus sünnat pidada....

Tere! Ma leidsin internetist Moments studios! See on koht kus saad endale valida mingi paketi, ja siis sinu peol lõbustatakse nende asjadega, mis paketis on. Seal on laste paketid ka, aga kuna need on vist suht titekad, siis ma arvan et täiskasvanute peaks ka sobima. Seal on võimalik ilupidu, susikoolitus ja kokteilikoolitus ja kokteili pidu. mingeid oli veel aga rohkem ei mäleta. See asub tallinnas, kesklinnas aadressi ei mäleta, aga vaadake ise järele!

Päikest!!!
Vasta

Mine “Peod!!!... ja kõik nende kohta”