Sünnipäev!

Tere. Mul on tulemas sünnipäev ja ma tahaks teada kas keegi oskab soovitada mõnda head kohta kus oma sünnipäev pidada. Ma saan 13 ja kutsun u 15-20 külalist. Aga peaks arvestama ka sellega et sinna on tulemas ka kaks 5-6 aastast. Sünnipäev peaks toimuma 27/28 detsember. Hinnad võiks ka jääda mõistlikkuse piiridesse. (kuni 85€ kui on ilma söögita ja kuni 160€ kui on söök ka sees)

Re: Sünnipäev!

termomeeter kirjutas:Minu meelest sellise hinnaga mingit nn head kohta ei saa, eriti sellisel ajal, isegi laste mängutoa rent paariks tunniks on enamasti kallim. Pigem pea kodus ja kutsu paar külalist vähem, saad selle raha toidu alla panna.
Ma vaatasin ise perona bowlingut, batuudikeskust ja midagi vist veel. Kodus peaksin kui lumi maha tuleks, siis saaks kelgutama minna. Muidu on kodus halb asi see, et meil on suht väike maja ja siin on alati kui oleme sünnipäevasid pidanud mega igav. Kuigi teemapeo peale mõtlesin ka, kuid ei tea mis teema võiks sobida 12-13 aastastele ja mõni 5-6 aastane ka saaks olla. Kui keegi oskab midagi naljakat/lahedat teemat soovitada siis võib soovitada. ;)

Kas neil bowlingutel ja batuudikeskustes tuleks sellest rahast välja? Siis võid seal pidada küll. Ise enne oma viimast sünnat uurisin ka natuke erinevate kohtade hindu (parim hind üli ühe ülikooli ühika peoruum, aga see eriti soodne hind kehtib vaid oma ülikooli tudengile) ja lõpuks otsustasin sõbranna korteris pidada, kuna ta seda lahkelt lubas :D.

Kodupeol arvangi, et toimikski just see, et teeksid teemapeo ja üldse mõtleksid välja mingid tegevused, et poleks lihtsalt kokkutulemine ja istumine, mis võibki muutuda natuke igavaks (näiteks kui seltskond ka sellised ülihead suhtlejad pole). Küsi neilt 12-13-aastastelt endilt teema ideid, ehk tuleb kellelgi midagi lahedat pähe.

termomeeter kirjutas:Kas neil bowlingutel ja batuudikeskustes tuleks sellest rahast välja? Siis võid seal pidada küll. Ise enne oma viimast sünnat uurisin ka natuke erinevate kohtade hindu (parim hind üli ühe ülikooli ühika peoruum, aga see eriti soodne hind kehtib vaid oma ülikooli tudengile) ja lõpuks otsustasin sõbranna korteris pidada, kuna ta seda lahkelt lubas :D.

Kodupeol arvangi, et toimikski just see, et teeksid teemapeo ja üldse mõtleksid välja mingid tegevused, et poleks lihtsalt kokkutulemine ja istumine, mis võibki muutuda natuke igavaks (näiteks kui seltskond ka sellised ülihead suhtlejad pole). Küsi neilt 12-13-aastastelt endilt teema ideid, ehk tuleb kellelgi midagi lahedat pähe.
Kui ma teen teemapeo siis teen jõulude teemakise arvatavasti. Kas see oleks hea mõte? : )

Ma soovitan see jõuluteemaline pidu ikkagi mingi aktsendiga teha, mitte lihtsalt jõulud, sest see on niigi igal pool. Kaks viimast teemaga pidu, millega nüüd kokku puutunud olen, on teemaks "sparkling christmas/sädelevad jõulud" ehk siis näiteks riietus võimalikult sädelev (ühes dresscode: kuld ja hõbe). Ehk siis, kui jõuluteemat kasutada tahad, võta veel mingi konkreetne värv või teema, et natuke erilisemaks muuta seda. Ühel mu tantsuklubi jõulupeol olid värvideks must, valge ja punane. Lihtne, aga mõjus väga efektselt.

Jõulude ajal tuleb eelkõige süda avatud hoida ja hinge eest hoolt kanda, kui kulunud see fraas ka poleks. Jõulud on vaikuseaeg, jõuluajal on kombeks nõrgemaid aidata. Jõuluajal võiks mõelda ka Jeesusele. Kärarikaste pidude jaoks pole jõuluaeg päris sobilik.

kasutaja111 kirjutas:Jõulude ajal tuleb eelkõige süda avatud hoida ja hinge eest hoolt kanda, kui kulunud see fraas ka poleks. Jõulud on vaikuseaeg, jõuluajal on kombeks nõrgemaid aidata. Jõuluajal võiks mõelda ka Jeesusele. Kärarikaste pidude jaoks pole jõuluaeg päris sobilik.
Kui tohib küsida, siis kuidas lähevad kokku minu sünnipäev ja sinu kiri? Kas ma peaksin osade inimeste mõttemaailma pärast oma sünnipäeva ära jätma, edasi lükkama, sünnipäeva teemat vahetama, vähem külalisi kutsuma? Ma arvan et mitte! Mina pole selles süüdi et ma sellisel ajal olen sündinud. Võib-olla sa mõtlesid oma kirja all midagi muud, aga lihtsalt ei saanud ma sellest aru. Mulle on mu sünnipäev olulisem kui jumala või jeesuse teema. Ma pole usklik ja ei saa su kirjast nii hästi aru. :?:

kasutaja111 kirjutas:Miks te küll nii kurjad olete, inimesed? Tulesid saad igast supermarketist, neid kommikepikesi samuti. Kutsed tee ikka ise.

Minu jutul polnudki mõtet, tihti kipub see nii olema.
Ma arvan et ta mõtles kust saab odavamaid tulesid, kus poes neid kommikepikesi müüdakse. Ma ei usu et ta halba mõtles.
Vasta

Mine “Peod!!!... ja kõik nende kohta”