Jõulukingitus

Tere. Mul on aju täiesti kinni kiilunud ja mul ei tule ühtegi mõtet mida kinkida klassivennale jõulukingituseks. Me teeme loosipakid ja ma sain loosiga ühe poisi kellest ma ei tea. Üks tuttav ütles et mingeid väikseid pürotehnika asju nt tossupommid ja muud sellised asjad. Aa, ja ütlen ka et 6. klass. Kingitus peaks jääma viie euro piiridesse natuke üle või natuke vähem ei tee midagi aga kui on palju viiest eurist üle/vähem siis küll pole mõtekas.

Re: Jõulukingitus

Te võiksite oma klassijuhatajatega rääkida ja öelda, et nad nimede loosimise lõpetaks. Igaüks tehku kink ja viigu klassijuhataja kätte, kes siis kotti paneb ja jõulupeol tõmbate kotist. Või ka see võib probleeme tekitada, keegi hakkab kompamise järgi valima vms, seega võid siis ka sellist varianti soovitada, et klassijuhataja kingid ära nummerdaks ja teie tõmbate siis omale loosiga arvu.

Re: Jõulukingitus

Seda küll, et kui öeldakse, et loosipakk on raharaiskamine, siis minu meelest on odavam loosipakk veel suurem raiskamine kui kallim. Viie euroga tõepoolest juhuslikele klassikaaslastele sobivaid sobivaid asju eriti ei saa, samas 10 euroga võib juba päris häid asju leida. Samas on arusaadav, et päris paljudele peredele on see 10 eurot vastuvõetamatult suur väljaminek. Ma soovitan pigem teha ettepanek, et järgmisel aastal see 5 eurot igaühelt kokku koguda ja kuskile annetus teha. Jääb mõttetu pudi-padi ostmata ja samas kogu klassi peale on see kuskile päris asjalik summa, mis tõesti ära kulub.
Vasta

Mine “Peod!!!... ja kõik nende kohta”