Re: Jõulud

Blacksomeone kirjutas:Küünal, lõhnaküünlad on väga head kingitused, eriti jõuludeks, neid läheb vaja ka. Hind pole ka väga kallis.
Lapsed ei tohi tulega mängida! Ammugi veel küünaldega lol.
Idk 12-aastasele ma kingiks mingi huvitava raamatu kasvõi.

raamat, lauamängud, midagi hobiga seonduvat, joonistamise puhul joonistustarbeid, kokkamise puhul kokaraamat või vahvad köögiesemed jne. küünal pole 12-aastasele tõesti just parim kingiidee, küünal on tegelikult üldse natuke tobe kink minu arust, kui just midagi eriti luksuslikku pole.

Lolololkidding kirjutas:Mida kinkida jõuluks 12.a tüdrukule?
Nukudest on kindlasti juba välja kasvanud.
Sõltub tüdrukust...
Kui on avatum ja selline meikija jne.. vms loed ise ka välja kui ta selline on et oma välimusele niimodi aega kulutab siis kindlasti vannipallid,meigid,kinkekaardid,ja mu selline girly värk..
Aga kui ta on selline vaikne ja ala veidi boheemlaslik siis päevik,viiruk,tähendusega ehted jne..
Küünlad ei ole küll niiväga puhas tuli :D Vnoh minujaoks nõme selline suhtumine küünlad nt lõhnaküünlad mõjuvad väga hästi ka 12aastasele...

Mina olen arvamusel, et kui nt. 12-aastane tüdruk ikka ei kasuta meiki, siis enne selle kinkimist võiks näiteks lapsevanema käest luba küsida, et kas tohib seda teha. Mõni vanem vahest ei soovi, et ta laps nii vara meigitooteid kasutaks.

Kui keegi ei kasuta meiki, siis on üldse imelik talle meigiasju kinkida. Ma usun, et paljud inimesed, kes tavaliselt näiteks sukkpükse või mõnes teatud stiilis riideid ei kasuta, teeksid väga suured silmad, kui neile midagi sellist kingitaks. Selles suhtes oleks targem jah mõelda, et mis konkreetset tüdrukut huvitab.
Oleneb ka, kes sa talle oled. Sugulane, sõber...
Raamat, kui meeldib lugeda. Joonistustarbed, kui on selline kunstiline tüüp. Mingisuguse meisterdamiskomplekti(näiteks käevõrud, vms); mõne laheda vihmavarju(kuigi neid tuleb küll harva ette). Valikuid on palju. Oleneb, mis teda ennast huvitab.
Vasta

Mine “Peod!!!... ja kõik nende kohta”