Birthdayyy

#1
Hei hei!
Plaan oleks pidada üks vinge 18.sünnipäevapidu, natuke kevadepoole alles, aga siiski. Plaane tuleb teha varakult! Ja nüüd küsingi teilt nõu. Asukohaks on Tallinn ja peoruum on tegelikult valitud. Alustaks millegi huvitavaga päeval (nt laupäevasel päeval) umbes kell 15-16, kuid mis see huvitav olla võiks, pakkuge. Ja siis võiks tulla järgi limusiin. (Limusiini tunni hinnad on vaadatud ja teada) ja viiks meid peopaika. Pidu oleks ikka tõeline ja kestaks hommikutundideni. Kas oleks okei? Ja inimesi tuleks kuskil 8. Kui peaksim soovima siiski rohkem kutsuda siis langeb limusiini osa välja, ning pakkuge midagi muud lahedat asemele siis kuhu mahuks rohkem inimesi, max 15. Aga midagi, mis jaaks nii endale kui ka kulalistele kauaks kauaks meelde. :) Aitähhhh juba ette.

Re: Birthdayyy

#3
Tõenäoliselt hästi korraldatud teemapidu on midagi, mis jääb meelde aga see võtab ka sinult ajalist resurssi. Ise korraldasin Harry Potteri teemaga peo suvel ja selleks siis sai tellitud vastava kujundusega tort, käsitsi tehtud toidu- ja joogisildid, valmistasin huvitavamaid toite ja tegin majavärvidega shotid, tegime "telliskivi" seina ja tagaotsimisekuulutuse, ostsin hunniku erinevaid komme, et jääks kommipoe mulje, kirjutasin igale külalisele kirja jne.

Kui raha on, siis päeval võiksite nt paintballi mängida või laserlahingut, et midagi aktiivset. Variant on ka nt need põgenemistoad (meeskondadena võistlete siis) või mingi koolitus. Nt kui võtta sushikoolitus, siis kõigepealt õpite, on lõbus ka ja pärast saate süüa :D
Vasta

Mine “Peod!!!... ja kõik nende kohta”