boyfriend's sweet 20

Heeeheei :)
Mu poisil on kolme päeva pärast sünnipäev, kuid kahjus sel ajal ei saa koos olla. Mina olen koudus ja käin gümnaasiumis, tema üldse teises linnas ja ülikoolis. Probleem on, see et ma ei ole suutnud välja mõelda, mida ma talle kinkida võiksin. Talle meeldib kalastamine, olen mõelnud kinkekaartidele, aga ma pigem tahaks teha midagi armsamat ja mõttelisemat. Ta saab 20, minust kaks aastat vanem. Ei ole mõtet pakkuda bj jne, ei ole minu teema.

Loodan, et oskate mind aidata :)

Re: boyfriend's sweet 20

Ananymous kirjutas:
Pärl kirjutas:
Ananymous kirjutas:kingi talle kilo kilu
Poleks vist eriti hea mõte?
Aga küsimusele, äkki ei kingikski midagi, aga veedaks ühe erilise öö kahekesi? Täitsa kahesi.
Aga kui sa midagi ikka kinkida tahad, siis küpsetad midagi ise?
kle sa 12, mida sa erilisest ööst tead :D
Pfff -.-, Lapsemure foorum, kõikvõimasss..
¯\_(ツ)_/¯

Re: boyfriend's sweet 20

1627 kirjutas:Heeeheei :)
Mu poisil on kolme päeva pärast sünnipäev, kuid kahjus sel ajal ei saa koos olla. Mina olen koudus ja käin gümnaasiumis, tema üldse teises linnas ja ülikoolis. Probleem on, see et ma ei ole suutnud välja mõelda, mida ma talle kinkida võiksin. Talle meeldib kalastamine, olen mõelnud kinkekaartidele, aga ma pigem tahaks teha midagi armsamat ja mõttelisemat. Ta saab 20, minust kaks aastat vanem. Ei ole mõtet pakkuda bj jne, ei ole minu teema.

Loodan, et oskate mind aidata :)

Salmo kinkekaart,aga arvesa,et ühe korraliku landi hind algab 10 €.Võid ka ise lante osta,ehk on hea ja kala tuleb kõvasti.
Vasta

Mine “Peod!!!... ja kõik nende kohta”