Sünnipäeva pidamiseks koha soovitusi jne?

Tere! Sünnipäev on küll alles kevadel, aga plaane tuleb teha varakukult, kuna tulemas on suuuur sünnipäev ehk 18. Sünnipäevapidu peaks tulema ikka väga suur ja uhke, ikkagi saan täisealiseks! Sooviks külalisi kutsuda ~20-25 ning peopaik võiks olla Lääne-Virumaal või Harjumaal. (Mina ja enamus sõpru on ka siit pärit) Mingit maja või sauna rentida ei soovi, kuna pole plaanis hullupööra täis juua, olen ise ja ka minu tuttavad on normaalsed. (Max 1-2 pokaali shampust) Ühesõnaga sooviks mõna ilusat ja hubast paika sünnipäeva pidamiseks. Hind võiks jääda normaalsuse piiresse ja olla mitte just kõige kallim. Võibolla võiks olla ka majutuse osa, kuid see pole vajalik.(oleks lihtsalt kallim)

Ma väga loodan leida siit abi! ;)

Re: Sünnipäeva pidamiseks koha soovitusi jne?

Birthdaygirlll kirjutas:Tere! Sünnipäev on küll alles kevadel, aga plaane tuleb teha varakukult, kuna tulemas on suuuur sünnipäev ehk 18. Sünnipäevapidu peaks tulema ikka väga suur ja uhke, ikkagi saan täisealiseks! Sooviks külalisi kutsuda ~20-25 ning peopaik võiks olla Lääne-Virumaal või Harjumaal. (Mina ja enamus sõpru on ka siit pärit) Mingit maja või sauna rentida ei soovi, kuna pole plaanis hullupööra täis juua, olen ise ja ka minu tuttavad on normaalsed. (Max 1-2 pokaali shampust) Ühesõnaga sooviks mõna ilusat ja hubast paika sünnipäeva pidamiseks. Hind võiks jääda normaalsuse piiresse ja olla mitte just kõige kallim. Võibolla võiks olla ka majutuse osa, kuid see pole vajalik.(oleks lihtsalt kallim)

Ma väga loodan leida siit abi! ;)
Jaa,kui suudas shampust lubada,siis ei tundu eriti hinnatundlik su rahakott.Suht 300 alates mingid paigad.
Vasta

Mine “Peod!!!... ja kõik nende kohta”