sweet 15 - palun ideid!! :)

Hei. Elan Pärnus. Saan augustis 15 ja kuna tegu juubeliga tahaks teha midagi erilist ja lahedat. Arvan, või see tähendab, et kindlasti ei puudu ka alkohol, vessu jne.. Inimesi umbes 8-10. Mõtlesin maja rentimisele, aga kohas kust vaatasin oli miinimum laenutusega 3 päeva. Mõtlesin ka sauna rentimisele. Aga siiski. Nii oletame, et rendin sauna, aga mida huvitavat teha? Ei saa juu nii, et liigume sinna sööme,joome ja kõik! Palun ideid!!

Re: sweet 15 - palun ideid!! :)

Mille jaoks seda alkoholi ja vesipiipu veel vaja on? Oota 3 aastat ja siis tee selline pidu nii palju alkoholiga, et keegi enam peo lõpuks ei liiguta...

Mingi koha rentimiseks on vaja kedagi täisealist, kes on nõus vastutama koha eest, juhul kui peaksite midagi ära lõhkuma vm (see juhtub purjus peaga nagunii). Kas sul on see isik olemas?

Re: sweet 15 - palun ideid!! :)

Jah kained täiskasvanud on olemas. Kindlasti ei saa sa teada kus toimub ja mendid kits oled v? Ja alko ikka peale ujumise, saunu jne ja ega ei kavatse täis juua end. 1 rumm ja siidrid kamba peale. Ja teised on minust vanemad. Kõige noorem (peale minu) saab 8 päeva enne mu sünnat 18. Ja Pärnu rannas kohe kindlasti ma ei pea.Aga keegi oskab veel häid soovitusi anda? Et mis teha? Kus? Mida lauale panna?
Vasta

Mine “Peod!!!... ja kõik nende kohta”