Re: 13 aasta sünnipäev

Külaline kirjutas:ise mingeid variante üldse oled ka mõelnud või lasedki meil kogu töö ära teha?
See oli õel prg! :cry: Ple sinu asi kui palju mina mõelnud olen. Ma tulin siia abi paluma aga mõned tulevad lic mölisema!!! enam ma kunagi oma jalga siia foorumisse ei pista! :cry:

Kodul on see eelis, et saab ükskõik kui kaua olla, neis bowlingutes ja megazone'ides on aeg tavaliselt piiratud.

Mingi kostüümipidu näiteks? Ei peagi olema kindel stiil, võid paika panna hoopis näiteks sünnipäeva värvid, a la roosa&roheline või punane&must, selle kirjutad siis ka kutsele ja külalised riietuvad selle järgi. Vastavalt värvidele paned siis ka dekoratsioonid üles, võimalusel jälgid, et ka toit võimalikult neis toonides oleks või vähemalt nõud, kus toit sees on.

Külaline kirjutas:ise mingeid variante üldse oled ka mõelnud või lasedki meil kogu töö ära teha?
Nii kurjalt tegelikult vist ei peaks jah, kuna teema autor ju mõtles küll, aga kõik, mis pähe tuli, ei sobinud, kuna oli seal juba käidud. Ja ka kodu osas mõtles välja, et võiks olla mingi stiil. Minu meelest on see küll päris piisav selleks, et võiks juba foorumisse teiste arvamusi küsima tulla :).

Ja noh, tegelikult ka teema autoril ei maksaks hakata samamoodi vastu, et "mölisema", "pole sinu asi" jne. Eks see paratamatu ole, et aeg-ajalt ikka kuskil keegi halvasti ütleb, aga kui vastu öelda, oled ise ka samasugune ja sellega peletad jälle järgmisi inimesi (siin siis potentsiaalseid nõuandjaid) eemale. Edu!
Vasta

Mine “Peod!!!... ja kõik nende kohta”