Re: joulud ja kingitused

Aga siis teegi selgeks, et tõesti ei ole midagi vaja ja ei taha midagi. Ütle, et ehk tekib sul tulevikus mõni soov või vajadus, siis võib ta sulle selle soovitud kingi lihtsalt hiljem teha, aga et praegu ei taha ja suvalisi asju pole mõtet osta. Kui ikka "midagi" peab olema seal kuuse all, siis las olla siis mõni väiksem asi nagu šokolaad või raamat - mõne raamatu vast ikka raamatupoest leiad, mis huvi pakub.

No ma tean kui raske on emale selgeks teha et sa tõesti ei soovi midagi :D
Niisiis, kui tõesti tahab midagi sulle kinkida, siis kirjutagi mingi väike kiri kus on list asjadega. Pane sinna mingid asjad, mis ikka ajapikku ära kuluvad, nt küünelakid, lõhnaõlid, igasugune meik, patsikummid, šampoonid jne. Suhteliselt mõttetud asjad küll, aga tavaliselt need ikka niisama seisma ei jää:). Samuti võid ju kirja panna mingi poe kinkekaardi kui on soovi:)

Minu arust just sellised küünelakid, šampoonid jms jäävadki just seisma, kuna neid ei kulu ju palju. Aga jah, tunnen ka seda igasugu nänni kinkimist ema poolt - pea igal aastal olen saanud lisaks neile nn personaalsematele asjadele ka sokke, mingeid meigividinaid nagu ripsmetušš, vb ka dušigeel jne. Sokid kuluvad ära jah, aga muud nänni eelistaks oma maitse järgi osta või mitte osta.
Vasta

Mine “Peod!!!... ja kõik nende kohta”