Pisike mure

Tere, mu klassivennad tulid mottele et teeks nö klassiohtu asemel kellegi juures peo, algul motlesin et tore ja varki, saame koos olla jms, mangida mange, aga siis parast hakkasin kartma, et akki nad tahavad jooma hakata :( ma kardan et ma hakkan ka kui nad peale kaivad, aga ma ei tahaa... peole tahaks ikka minna ja koos lobutseda, aga ma ei tea :( muidu nad toredad, koolis olivad hasti jne...
Ja me oleme alles 13 aastased ka

Re: Pisike mure

Teised joogu kui tahavad, sina selleks sunnitud küll ei ole. Jää endale ikka kindlaks - kui ei taha, ei joo. Ehk on ka teisi, kes juua ei taha? Siis on natuke kindlam teiste survele n-ö vastu hakata, kuigi kahtlen, et nad üldse pikalt survestada viitsivad, pigem keskenduvad vast enda joomisele ja jäävad kiirelt täis, siis ei huvita enam, mida teised teevad :D.

Külaline kirjutas:Teemaalgataja olen,
Mina ei tahagi juua ja minu arust saab ilma joogita ka lobutseda, muidu me tahtsime seal kanuudega soita ja saunas kaia ja basseinis, seega ainult ei jooks... ja kindlasti mu uks klassiode ei taha ka juua :)
Sel juhul soovitan küll see pidu ära jätta. Alkohol + saun + bassein + kanuutamine pole kindlasti hea mõte, seda enam, et olete päris noored ja ei tea veel, kui palju keegi kannab, ei tunneta ohte (kuigi jah, kui palju täiskasvanudki joobes peaga tunnetavad, tahaks loota, et veidigi rohkem..) jne. Kui üldse selline pidu korraldada, siis joomine PÄRAST kõiki neid veemänge. Tundub jah, et küll me oleme ettevaatlikud ja vastutame, aga teadagi neid noortepidusid, kus asjad käest ära võivad minna.

See on mu klassivenna tädi puhkemaja v külalistemaja, sellesmottes oleks tema ikka juures ja nii... paeval nagu me soidaks kanuudega ja seal on ju muud taiskasvanud juures, koik need instruktorid. Lihtsalt ma kartsin, et nad ohtul voivad natuke juua aga samas ma pole kindel ka, sest ma usun et nad kardavad vahele jaada ju mu klassivenna tadile, ta ka seal, vahel kaib kontrollimas aga pole kogu aeg juures.
Vasta

Mine “Peod!!!... ja kõik nende kohta”