Re: Mida kinkida???

Mina oleks keeldunud loosipakkides osalemast, kui kingi väärtus peaks olema 15-20€. Selle summa eest teen lähedastele kinke, mitte võibolla suvalisele klassikaaslasele.

Aga sa võiksid ju ka tema sõbrannade/sõprade käest uurida, mis võiks meeldida? Või vaata ta FB lehte ja äkki sealt saad infot?

Tüdrukule sobiks kingiks ilmselt kaelakee või kõrvarõngad, aga siis pead ikka hästi valima, et oleks ilusad ja talle meeldiks. Kuigi ega 100% kindel ei saa eales olla. Eriti hea oleks, kui saaksid teistelt tüdrukutelt nõu küsida või lausa ostma kaasa kutsuda. 5 euro eest peaks ilusa ehte saama küll, kui mitmetes poodides ringi vaadata ja valida.

Reedetu kirjutas:Mina oleks keeldunud loosipakkides osalemast, kui kingi väärtus peaks olema 15-20€. Selle summa eest teen lähedastele kinke, mitte võibolla suvalisele klassikaaslasele.

Aga sa võiksid ju ka tema sõbrannade/sõprade käest uurida, mis võiks meeldida? Või vaata ta FB lehte ja äkki sealt saad infot?
jaa just, ma ka mingile klassiõele ei teeks nii kallist kinki isegi kui pole kindel, kas mina talle meeldin. okei ma olen küll tüdruk, kuid siiski.

ja parfüümi pole mõtet kinkida, kuna nii raske on sellega täppi panna, et mis meeldib.

5€ on soovituslik, kui oled nõus rohkem kulutama siis keegi ei keela ju. kui asi kingitustes on, siis mina tahan alati ilusaid kingitusi (see muidugi ei tähenda, et ilus kallis peab olema, aga mingid lahedad asjad on tavaliselt kallid kah) teha, nii et isegi päris suvalisele klassikaaslasele, kellega kunagi ei räägi, tegin u 20€ väärtuses kingi.
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com
Vasta

Mine “Peod!!!... ja kõik nende kohta”