18. Mida sünnal teha võiks?

Saan siin varsti 18, mõtlesin sellel aastal pidada ka, kuna koolivahetusega on lahedaid sõpru juurde tekkinud. Isegi koht oleks olemas, aga ma viimati otseslt pidasin sõpradega vist sünnipäeva põhikoolis :D Mida me seal teha võiks? Nii ju ka jama, kui kutsun seltskonna kokku, söögid ja joogid ja siis kui tekiks vaikusepausid, et äkki ma peaks mõtlema mingit tegevust ka? Mida näiteks? Kuna tõesti ma pole varem väga näinud põhjust pidutseda, lapsena muidugi mängisime mänge, et kes söögi ilma käte abita taldrikust kõige kiiremini ära sööb jne ja hakkasingi mõtlema, et selline asi ei sobiks ju kusagile, seega äkki oskaksite ideid pakkuda :) Rahvast ka palju ei tule, võibolla 10-15 inimest.

Re: 18. Mida sünnal teha võiks?

Ise viskasin enda 18 bdayl sekka sellise isevalmistatud mängu. Iseenesest minu seltskonnale läks mäng vägagi hästi peale, kuid lihtsalt suurt sittagi aru ei saanud kui keegi laulu- või artistinime lõugas ja seetõttu läks mäng tsipa rappa(tuntud lugude puhul). Alternatiiviks oleks võinud kasutada vanakooli pliiatsit-paberit, kuid selle peale suutsin liiga hilja tulla. Põhimõtteliselt kui rahva seas on inimesi, kellel on mingit aimu eesti muusikast, siis mäng ei feili.

Üldises pildis on joomamängud väga kindel valik.
Tegevuste suhtes mina ütleks küll, et anna minna. Mänge nüüd valehäbi pärast küll ära ei maksaks jätta.
Muidugi alati võid korraldada lausjoomise ja söömaorgia.

Re: 18. Mida sünnal teha võiks?

Külaline kirjutas:
grim2reaper kirjutas:Kutsud mind peole, seda teedki. Ma tõmban selle käima, joome üksteise võidu täis (teie lõpetate enne mind lauaall)
Arvata võid,kuna sa oled nii lohh ,et sind visati aknast välja.
Thxbabe i luv u 2
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity" - Albert E
"no ma istun kõik sisse kui põske ei mahu" SOMEONEH 2014
Vasta

Mine “Peod!!!... ja kõik nende kohta”