Tänane generatsioon

Tere!
Olen 13 aastane ja plika.
Nii. Tahtsin küsida, miks vanemad on tänapäeva noortele vastu?
Ma ei tea, kas asi on sellest, et käitun poisilikult, aga ma räägin teile loo.

Ma just sõin perega õhtusööki ja rääkisime perega juttu.
Jutu käigus ütlesin isale, et anna ruska.
Mu ema küsis, mis asi on ruska.
Loomalikult näitasin ette ja ta kohe hakkas pihta:"VERONIKA! SA OLED TÜDRUK!
Hakkasin siis seletama, et tänapäeval ka plikad teevad asju, mida poisid teevad.
Tundus, et mu ema on selles asjas vastu. Mdea.
See lihtsalt käib närvi vahest, et ta ei võta mind nii nagu olen.
Ag jahm. Lihtsalt tahtsin küsida, seotud selle looga, miks on MÕNED täiskasvanud tänapäeva noortele nii vastu?
Kas sellepärast, et tänapäeval võib olla rohkem avameelsem?
Näiteks: LGBTQ+ ühiskond hakkab tugevamaks saama. (olen isegi seal), soo võrdsus, internet jne?
Mul lihtsalt nii palju küsimusi ja kui Te aru ei saa siis see on täiesti okey!

Kui keegi oskab vastata, palun, vastake!
Tänud!

-Veronts
Everyone Have Faith and Happiness~!
I'm an angel with a shotgun.

Re: Tänane generatsioon

Lol, mis jutt. Ning ära räägi mingist generatsioonist, kui teemaga kursis pole. Generatsioon Z on väga konservatiivne. See, et sa mingite fagidega suhtled, ei tähenda, et neid hoiakuid teistele rakendada saaks. Näen lähedalt, et tänapäeva noored ei salli enam fage, liikumist veetakse kolmekümnendates dyke'de poolt. Lõpetuseks suu kinni ja austa vanemaid. Siin foorumis ka mingid faggotid muidugi, saate circlejerki teha.

http://www.marcomm.news/gen-z-is-the-mo ... fore-1945/

Re: Tänane generatsioon

Ilmselt kogu selle slängi, 'tõsiste' suhete ja arvutisõltlaste pärast paljud täiskasvanud ei kiidagi praegust generatsiooni heaks. Ei saa ka öelda, et ainult täiskasvanud on pettunud. Ka paljud nooremad, alaealised inimesed pole sellega rahul. Minule see släng ja värk eriti ei meeldi, kuigi olen seda varem kasutanud.. (jubedad ajad :D) Samas ei hakka ma ka kohe selle kasutajaid keelama. Võib-olla ei ole vanemad inimesed harjunud kõikide uute asjadega ja trendidega, aga kindlasti on ka teisi põhjuseid.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid vanematega”