Re: Taskuraha

Blacksomeone kirjutas:14.tüdruk ei saagi raha, vahel ema annab, aga isa annab ainult siis kui ma mingit kodutööd teen, mida ma teen koguaeg, aga ta lihtsalt ei anna raha. Vahel saan pudelite raha endale, aga kui lähen kinno või linna või kuskile, siis pean raha enda taskust võtma.
See pole ju normaalne? Ma ei ole mingi titt, kes kulutab selle kommide peale!!

Blacksomeone kirjutas:
Blacksomeone kirjutas:14.tüdruk ei saagi raha, vahel ema annab, aga isa annab ainult siis kui ma mingit kodutööd teen, mida ma teen koguaeg, aga ta lihtsalt ei anna raha. Vahel saan pudelite raha endale, aga kui lähen kinno või linna või kuskile, siis pean raha enda taskust võtma.
See pole ju normaalne? Ma ei ole mingi titt, kes kulutab selle kommide peale!!
Miks see normaalne pole? Kui su pere majanduslik olukord pole nii hea, et saaks sulle taskuraha võimaldada, siis pole midagi teha. Raha ei puu otsas.

Apocrypha kirjutas:Haahaa, raha pärast sõpru valida... see on viimane lollus, millele tähelepanu pöörata.

Ma ise sain üsna normaalselt taskuraha. Sain sest nüüd välja kasvanud
Nujaa, ega mind absul ei koti kas neil on raha vms aga nu nemas ainult seda vaatavadki... suht teenekad tibid lic xD

Minu peres näiteks pole kunagi olnud nii, et vanemad annavad kindla summa igal kuul/nädalal. Kui mul on vaja, siis küsin. Mõnel kuul võib kokku küsitud raha tulla mitukümmend eurot, mõnel kuul üldsegi mitte midagi, sest käin vahel tööl ja kasutan oma raha. Üleüldse üritan esimese asjana oma raha kasutada, kuigi ema ikka vahel pakub :)
Muidugi on see küsitud raha välja teenitud ja arvan, et nii peaks igas peres olema...
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid vanematega”