Ema.. : ((

Tervitus siis ka..

Mida teha emaga, kes on pidevalt närvis.. Ma pmst. ei julge temalt isegi natukene raha küsida, kuna ta võib mu pikalt saata.
Isa mul ei ole, ema tennib küllaltki hästi.

Ema heaks ma teen keskmise hindega asju, nagu nt: nõudepesemine, oma toa korrashoid jms. (Vahel jäävad tegematta)
Ma ei julge temaga isegi jutule minna, ta lihtsalt ei võta mind kuulda..

Kuidas saaks teha nii, et ema tuju oleks positiivne ja ta poleks enam nii närvis..
Kusjuures mul pole aimugi, MILLE pärast ta võib nii marus olla..

Re: Ema.. : ((

Aga ehk õnnestuks sul temalt küsida, miks ta nii tige ja pahur on. Ära küsi raha ega midagi, vaid lihtsalt ütle, et sa muretsed. Võid ka kirja jätta samasuguse tekstiga ja palud, et ta kas kirjalikult vastaks või hiljem räägiks. Kui sa tead midagi, mis emale meeldib, võid talle ju üllatuse teha. Kasvõi väike kaart või kook.

Re: Ema.. : ((

Reedetu kirjutas:Aga ehk õnnestuks sul temalt küsida, miks ta nii tige ja pahur on. Ära küsi raha ega midagi, vaid lihtsalt ütle, et sa muretsed. Võid ka kirja jätta samasuguse tekstiga ja palud, et ta kas kirjalikult vastaks või hiljem räägiks. Kui sa tead midagi, mis emale meeldib, võid talle ju üllatuse teha. Kasvõi väike kaart või kook.
Samas ta vahest tuleb mulle kallale ka, siis ma kaitsen ennast, nagu nt kui tahab mulle rihmaga peale karata, siis täiest jõust võtan rihmast kinni, kuigi mu jõud käib ema omast üle, aga siiski ma ei taha talle haiget teha..Südames soovin, et ma ei taha teda (Just peale tüli vn), aga hinges ma ikkagi armastan teda..
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid vanematega”