Mure

mul on kasuisa ja päris ema ,ma saan kasuisaga hästi läbi ,kuid ma ei saa aru oma emast ,kui ma näiteks tahan rääkida kasuisaga kahekesi et tema pealt ei kuulaks tuleb ta ikka ja kuulab ning ei luba mul temaga kahekesi rääkida .kui ma küsin et miks ta ei luba siis ta ütleb et Ma olen su ema ja mul on õigus pealt kuulata :evil: .see ei ole ju normaalne ,minu meelest on igal inimese õigus rääkida kellegagi omavahel kui ta seda soovib . :(

Re: mure

Tundub, et su ema on pisut armukade, et te nii hästi läbi saate. Muidugi pole tal aga õigust sinu vestlusi pealt kuulata. Äkki on sul võimalus siis kasuisaga omavahelist vestlust pidada, kui ema on tööl, trennis või teeb mingeid toimetusi. Või aitaks ehk see, kui kasuisa temaga räägiks.

Ma arvan ka et ta ilmselt on armukade.Mõnikord õhtuti mu on olnud isegi võimalus kasuisaga omavahel rääkida ,kui ema magas aga kui ta üles ärkab siis ta lihtsalt tuleb ja kuulab pealt või siis hakkab oma juttu rääkima ja vihastab kasuisa välja ning ta kõnnib lihtsalt minema .Ma arvan et ma proovin siis kasuisaga rääkida et ta emaga sellest räägiks ,äkki teda ta kuulab .Aga aitäh nõuande eest ;)

seda ta vist juba arvaski et meil mingi suhe tekib ,muidugi se on ju nõme ja loogline jh et kasuisa ja tütre vahel ei saa mingit suhet tekkida , aga kasuisa ükspäev küsis et kas ma armastan teda või kas ma olen temasse armunud ,ma pidin äärepealt šoki saama et ta sellise küsimuse küsis .ma muidugi armastan teda kui oma isa ,aga see küsimus ``kas sa oled minusse armunud ? `` ,see oli tõsiselt nõme . siis ta küsis veel et kas ta on mulle nagu isa või nagu mees , loomulikult ma vastasin talle et isa ,aga ma ei saa aru kuidas ta üldse sellise küsimuse peale tuli . pärast ta ütles et sa oled minu tütar ma olen sulle isa ja ei olegi midagi enamat ning küsis siis ,või sina arvad et on ? .
Ükskord me nagu lihtsalt tegime kasuisaga kalli ja ema nägi pealt ning vaatas nii punnis silmadega meile otsa ,kasuisa läks kohe tema juurde ja ma läksin rattaga minema . ma täpselt ei tea mida nad rääkisid aga kasuisa pärast ütles et ta oli midagi sellist öelnud et jälle te ninapidi koos või midagi sellist .
Mida ma peaksin sellega tegema et ema ei tuleks koguaeg pealt kuulama mida meie kasuisaga räägime ?

tegelikult ma olen seda isegi proovinud ühe korra ,et kallistasin nagu ema ka , siis kui oli ka se kallistamise värk kasuisaga ja ta jälle ära ehmatas kui meid nägi . ma siis järgmine päev küsisin et miks ta nii otsa meile vaatas siis ta ütles et ta ei oskagi seda täpselt seletada aga et ta on natukene kade et talle tundus et ta oleks nagu kõrvalejäetud ja et me temaga üldse eriti ei kallista . siis ma ütlesin et nojah ,ja siis me tegime kalli . eriti midagi sellest ei muutunud .
kasuisast ma päris eemale ka hoida ei tahaks ,ta on tegelikult ikkagi suht kallis mulle ,kuid see kuidas ta käitub ,et siis kui ema juures pole ,siis istub minu kõrvale ,räägib juttu ,teeb kalli aga kui ema on juures siis ei istu ta minu kõrvalegi .

nsmkasutaja kirjutas:Nad lihtsalt ei oska sind jagada.Nad tahavad et oleks kas nii: Et oled ainult emaga VÕI et oled ainult isaga, Ära tee sellest välja, nad peavad harjuma et laps on ikka mõlema oma.
Aitäh , vb oligi see probleem ,aga õnneks see lahenes ära , :)
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid vanematega”