Emaga probleem

Kuna ma ei söö midagi, siis on pidevad probleemid.. Ei söö all ei ole ma mõelnud seda , et ma ei taha süüa , vaid seda , et ma ei söö neid toite .. Ja siis kui ema teeb midagi teistsugust ütleb , et ma sööksin ütlen , et ma ei taha seda . Ma tahan midagi muud .Ja siis hakkab karjumine pihta. Tema ütleb, et on minu vastu nii hea olnud, lubanud mind igalepoole jne. Ja kuna mul oli täna plaanis sõbraga kinno minna , siis ta ütles, et mingit kinnominekut ei tule. Ma vaidlesin vastu, et sellise asja pärast? Et ma lähen kinno. Aga probleem on selles, et ma ei talu seda enam ! Ma vaidlen talle vastu , samas üritan ka temast aru saada... Ja ma mõtlesin, et ma lähengi, saan temast natukeseks ajaks lahti.
Aga..
ma unustasin varem raha küsida, niiet , nüüd ei anna ta mulle raha ju ka, et kinno minna!

Muide, vaheapeal saame täiesti normaalselt läbi, ja siis järsku hakkab jälle see jama pihta..
Palun aidake , mida teha ? Ma sõna otseses mõttes lihtsalt ei jõua enam! Ma ei taha neid toite , mida ta mulle kõike välja pakub, mulle piisab sellest , mida ma muidu söön, kuigi muidugi mitte tema arust. Ja siis veel ütles, et enam ta mulle süüa ei tee, et istugu siis näljas... Ta on seda varem ka öelnud , muidugi teinud edasi süüa , kuid siiski. Kinno tahaks , emaga suhteid ära rikkuda mitte , aga temaga on sõna otseses mõttes võimatu ! Vahepeal on siuke tunne , et tahaks kodust ära joosta! ( Kui te mõtlete , et sellise "tühise" asja pärast tahan kodust ära joosta , siis võtke teadmiseks , meil on ka teisi tülitsemi .. )

Re: Emaga probleem

aga paku siis välja, et teed näiteks mõnikord ise süüa? täpselt seda, mis sulle maitseb, aga et arvestad teistega ka. ja räägi, et ema enne kui sööki tegema hakkaks ka sinuga räägiks, et mis toitu teha jne. minul on küll see aidanud, et teen ise süüa ja samamoodi räägime emaga läbi, vanasti sõimasin ka iga söögiga, et ei kõlba.

Ma ütleks selle peale, et
kus viga näed laita, seal tule ja aita.
Vingumine, et "ma ei söö seda, tahan midagi muud" toobki ainult tüli majja.
Pigem paku ise toite välja mida ema teha võiks, kuna ema ei ole mõttelugeja.
Ta peab lakkamatult kogu pere eest hoolitsema ja olema veendunud, et kõigil oleksid kõhud täis ning see ei ole lihtne ülesanne.
Seega, paku talle toite mida ta teha võiks, arutage asjad omavahel läbi ning mõnikord võiksid ka ise süüa teha.
I'm
not

Mul on sama probleem mis Kitty-l.
Aga üks jama on nagu selline, et ma ei oska väga midagi süüa teha ja kodus tuleb ema mulle põhimõtteliselt kallale, või noh hakkab lööma ja ma ei julge enam sellepärast kodus olla, kodust tahaks ära joosta aga nagu väga ei julge. Äkki saate mind aidata?

Tee suppe. Alguses kasvõi puljongikuubikuga. Tükeldad juurikad sisse, vajadusel ka lihatükke ja keedad kuni valmis.

Ühepajatoit ka lihtne. Kõik tükkideks ja potti. Siis vett nii, et napilt juurikad ära kataks, pliidile kuni kõik pehme.

Praadida ka hea kartulit vms.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid vanematega”