Lollakad vanemad !

Niisiis.. Oma emaga pole ma kunagi hästi läbi saand ning kuni eelmise nädalani olin koguaeg olnud nn. 'daddy's girl'. Kõike sai tehtud mida tahtsin, raha sain jne. Nüüd siis rääkisin, et mul vaja minna poodi syya ostma homseks kooli ja nagu te teate, on koolides BULLSH*T toit ning asjale lisab s*tta juurde see, et meie kool on erakool ning kokanduse tunnis näen alati, missugusest piimast, riisist, õlist, tatrast jms. meile toitu tehakse - saasta(säästu)omadest! Kunagi oli isa nõus isegi mu poodi sõidutama, et saaksin ainult paremaid asju vms. ning nüüd ütleb et sööksin koolitoitu :S!!!
Lisaks sellele veel toitun suht ühekülgselt ning mulle ei maitse paljud asjad nagu nt. - riis, tatar, kõik supid, kartul, sealiha, kala, hautised, kastmed, juurikad, enamus magustoidud (tarretis, kissell, sefiir, trühvel jpm. praegu ei tule meelde) jms. aga teda see ei koti, ütles et küll ma sööma hakkan neid :S. Kuna ma olen suht kõhn, siis ei tahaks sellist saasta ja träna sööma hakata koolis, äkki lähen paksuks ja need on veel rõveda maitsega ka :S. Kuna olen lisaks veel lühike, oleks see paksuks minemine minu jaoks VEEL HULLEM. (pole eriti äge olla selline lühike ja paks :S:S RÕVE JU !)
Ültesin talle siis et no dvj. eks ma näljutan ennast siis ning isa ütles et lase käia et sis läheb kõht tühjaks ja hakkad seda nn. kooli's*tta' sööma. H*J hakkangi :S! Ütlesin et näljutan end surnuks siis ning tema ütles et aga no muidugi, lase käia siis jne. :S.

Jätke see tekst et olen ülbe ja ära hellitatud, oma teada, seda möla pole vaja mitme inimese suust kuulata.
Life is either a daring adventure or nothing at all.

Re: Lollakad vanemad !

someoneh kirjutas:Niisiis.. Oma emaga pole ma kunagi hästi läbi saand ning kuni eelmise nädalani olin koguaeg olnud nn. 'daddy's girl'. Kõike sai tehtud mida tahtsin, raha sain jne. Nüüd siis rääkisin, et mul vaja minna poodi syya ostma homseks kooli ja nagu te teate, on koolides BULLSH*T toit ning asjale lisab s*tta juurde see, et meie kool on erakool ning kokanduse tunnis näen alati, missugusest piimast, riisist, õlist, tatrast jms. meile toitu tehakse - saasta(säästu)omadest! Kunagi oli isa nõus isegi mu poodi sõidutama, et saaksin ainult paremaid asju vms. ning nüüd ütleb et sööksin koolitoitu :S!!!
Lisaks sellele veel toitun suht ühekülgselt ning mulle ei maitse paljud asjad nagu nt. - riis, tatar, kõik supid, kartul, sealiha, kala, hautised, kastmed, juurikad, enamus magustoidud (tarretis, kissell, sefiir, trühvel jpm. praegu ei tule meelde) jms. aga teda see ei koti, ütles et küll ma sööma hakkan neid :S. Kuna ma olen suht kõhn, siis ei tahaks sellist saasta ja träna sööma hakata koolis, äkki lähen paksuks ja need on veel rõveda maitsega ka :S. Kuna olen lisaks veel lühike, oleks see paksuks minemine minu jaoks VEEL HULLEM. (pole eriti äge olla selline lühike ja paks :S:S RÕVE JU !)
Ültesin talle siis et no dvj. eks ma näljutan ennast siis ning isa ütles et lase käia et sis läheb kõht tühjaks ja hakkad seda nn. kooli's*tta' sööma. H*J hakkangi :S! Ütlesin et näljutan end surnuks siis ning tema ütles et aga no muidugi, lase käia siis jne. :S.
Kooli toit on tõesti halb, ka mulle pole see maitsenud .Sa ka mainsid et, sa sööd ühekülgselt, et mida sa siis sööd üldse ? Riis,tatar,supid, kartul,sealiha,kala, hautised,kastmed,juurikad need kõik on tervislikud ja nendest saab vitamiine ka ;) Kuid, kui sa neid ei söö, mida sa siis üldse sööd ? Näljutama ära küll hakka, sellel pole mõtet :!:

iou . kirjutas:ja mida meie tegema peaks ss ?
kle sorri et sulle veits teravalt vastan, aga st*u, kui midagi tarka pole öelda, eks? Endaarust ütlesin seda juba oma esmases postituses :S.

Igasuguseid muid asju öm.. kanaliha söön, plov, pitsa, kalaburgerid (need oranžid ümmargused asjad mitte päris kalalihaga vms) ja palju muud, mis teiste jaoks on rämps jne.

L . kirjutas:
someoneh kirjutas:
Igasuguseid muid asju öm.. kanaliha söön, plov, pitsa, kalaburgerid (need oranžid ümmargused asjad mitte päris kalalihaga vms) ja palju muud, mis teiste jaoks on rämps jne.
Aga sa porganit oled kunagi söönud ? Ja tervisikke asju ?

olen, a vähe. Üks aasta olin mingi krõpsu ja muu tränavaba aga sõin siis päevas mingi ühe korra vmss. Nüüd mõtlen et hakkaks uuest aastast nii, aga see on suht võimatu. Veidi mark on istuda klassis haudvaikuses, kui kõht hakkab tühjusest häält tegema ning .. jah.

AAAAAH... se ajab hulllluks! Nimelt maja kus perega elame on kaheosaline st. et teisel pool elavad mu VÄRDJAD, IDIKAD, VANURIST, VEERAISKAJAST, HAISUKOTTIDEST vanatädi ja vanaonu, keda ma südamest vihkan. Nad on nagu prussakad, muud ei tee kui kahju. Nimelt on meil ühine SUUUUUUUUR boiler, mille nad koguaeg tühjaks lasevad ühe päevaga, lastes päev läbi kraanist tulikuuma vett ning nagu vanuritel ikka, pesevad nad ennast tund aega. Oleme tahtnud neid vanadekodusse panna, aga siis hakatakse sugulastele helistama ja hädaldatakse, et "ooooh issand, teate kui lollid nad (meie) oleme, tahavad meid vanadekodusse panna, nii ülbed sugulased, ärge suhelge nendega jne."
samas mõnikord tuleb vanatädi hädaldama et tal on siiber siin elamisest ning soovib ise vabatahtlikult vanadekodusse minna, nutab, töinab ning kui olemegi nõus teda saatma sinna koos selle vanameherisuga, hakkab jälle hädaldamine pihta et meie ei hooli nendest jne. MIKS ME PEAKSKI? Nad käivad koguaeg meie pool hädaldamas et oh miks vesi otsas on, kes se värdjas elektri välja lülita, et miks me maja kärsatame jne. kuigi kõiges on nemad ise süüdi ning pole ka ime, kui maja varsti põlema läheb, kuna tüübid ei oska normaalselt süüa teha ning ükskord neil seal juba pann põles :S.
Kõige rohkem närvi ajab mind muidugi see vee asi. Ma ei jõua hommikul enne kooli pesus käia (juuksed kuivavad isegi föönitades kaua) ning kui ma õhtul koju jõuan, on vesi juba jääkülm.
Olen isale äräkind et nende värdjatega peab midagi ette võtma, aga see ütles et meie ei saa midagi teha, et las elavad. Ütlesin siis et lähen keeran neil kraanid kinni, las haisevad seal nädal aega ilma veeta, siis oli jälle inin et ei saa, ei saa, sada häda jne. :S Ja kui ma isaga räägin, on tal silmad läpaka ekraanis või telekas kinni ning alati kui ma midagi ütlen, siis pean kordama midagi sellist a.la KUULED VÄ? KUULED VÄ? KUUUULED VÄ? HALLLOOOOOOO? RÄÄGID KA VÄ? VASTAD KA VÄ? HALLLOOOO? umbes kümme korda, enne kui ta mulle vastu lõugab :S. See tema kuradi ignoneerimine sööb mu närvid ära. Jumala tihti on nii, et ma lihtsalt teenrõvedat häält ja vajun põlvili maha, näpud krampis ja karjun umb. et KURAT KUULED KA VÄ? sest see nagu tõesti sööb närve kui ta lihtsalt külma närviga seal oma ekraani vahtides ignob :S.
Ahjaa.. selle vanamehega on veel üks probleem, nimelt ei taha see vana joodikust värdjas vanadekodusse minna, hakkab alati vastu sõimama ja saadab kõik paremasse kohta. Ma mõtlesin vahepeal et lasen hullumajja helistada, et neist lahti saada :S. MA EI TEA MIDA TEHA, mu vanemad ei kuuula mind üldse, nad ei arvesta kuidas need kaks prussakat mu elu mõjutavad. Lastekaitse vist ei aita.. :S?

lisaks sellele elab meie ujures veel vanaema, aga tema on normaalne, saame temaga hästi läbi jne. aga need kuradi prussakad söövad lisaks minu närvidele ka vanaema närve. see vanatädi tuleb koguaeg laksust meie poole ning sõimab täiesti lambist vanaemal näo täis, et terve elu on vanaema tema kllal mölisenud, ei hooli ja mida veel :S. Sõimab lolliks, värdjaks jne.

me pidime ammu juba oma majast välja kolima, aga jällegi on selles mittekolimises süüdi need prussakad ! Kuna mina ei taha nende värdjatega uues majas elada ja need jopakad ise vanadekodusse ei lähe, on isa muidugi nende poolt ja ajab pläma et nendega peab arvestama. AGa krt neeed prussakad ei arvesta meiega, ma ei saa aru nagu mille hea pärast me peaks nendega arvestama :S?! Ma ise nendega rääkima ei saa minna et dvj kolige välja krdi vanad värdjad, et mul siiber teist, kuna mind nad ei kuula nagunii ning siis tehakse mind sugulaste hulgas ni maha et vähe pole (ta hakkab rääklima teistele et ma olen ülbe pubekas, kes ei suuda arvestada vanuritega ja et ma ei oleks tohtind üldse sündida, et minuga ei tohiks rääkida et sõiman kõigi näod täis ja olen nii kuri ja ülbe ja mida veel :S), aga siiski oleksin nõus helistama kuhugi, et need paberitega hullud siit ära kaoksid :S.

Kõik on lollakad, vanemad on lollakad, sugulased on lollakad..
Vaata õige ennast. Ma saan aru, et sa oled noor, hormoon möllab, elu sakib, teised inimesed sakivad, aga kuule.. Kasvaks nüüd äkki suureks.
Jätke see tekst et olen ülbe ja ära hellitatud, oma teada, seda möla pole vaja mitme inimese suust kuulata.
Ei jäta seda enda teada.
Sa kõlad tõesti nagu ära hellitatud titt.
Mõtle vahelduseks teistele mitte ainult endale ja oma oh kui keerulisele elule.
Pole ime, et su vanemad ignoreerivad ja ütlevad umbes nii, et "eks näljuta", sest tõsiselt..
Selle jutu järgi siin pole sinu halamisel otsa ega äärt.
Ürita mingitki positiivset poolt näha, sest sa oled noor ning usu mind- elu pole veel keeruliseks jõudnud minnagi.
I'm
not

Still Here kirjutas:
someoneh kirjutas:ma küsisin abi oma viimasele postile, mitte moraali sinult.
Sellise suhtumise juures kahtlen, et keegi abistada tahakski.. :roll:

omg :S miks mind peaks kottima mingi mõttetu moraal, kui mul on ABI vaja. Mul on siin elamisest juba raske deprekas ning siis süüakse mu närve veel selle moraaliga :S

egajah, nagunii söödi mul täna hommikul need ära, kui läksin kööki ja isa ja tema ema aka. vanaema seal passisid.
otsisin kylmkapist syya, sis isa ütles et a tee mingi juustusai, et sina nagunii oled nii sitt et ei söö midagi muud ju :S. Muidugi ajas see alandamine mind närvi, jälle tekkis see tunne nagu keegi ei hooli siin minust ja siis lõikasin suht suvalt endale juustu, samamoodi võtsin ka saia kapist. siis tuli see õigustkoguv vanaeit minu kallal mölisema, et toitu ei tehta nii suvalt ning et ma ei "loobiks" toitu (ma EI LOOPINUD) ja siis karjusin talle vastu et mul pole ta õpetust vaja ja ma oskan ise ka väga hästi mingit juustusaia teha ning siis oli isa juba elutoas ja karjus, et ma ei lõugaks endast vanema peale. Õigustasin end sellega, et see vana ajas mind ise närvi & siis hakkas ta mölisema et just mina ajan teisi närvi ja andis rämedalt vanamutile õigust :S. Nagu, andke andeks aga millega? Juustusaia tegemisega või :S?! Siin ei huvita nagu kedagi, kas minuga midagi juhtub või mis ma teen (tänu sellele sain ka keeleneedi, et kedagi ei huvita siin enam), kas ma olen kodus või kuskil maanteel olevas kraavis, aga sellest vanaeidest kõik hoolivad, nagu oleks ta mingi kullatükk või ma ei tea misasi :S. Üritan täna mõne sõbranna poole joosta vms. :S.

someoneh kirjutas:
Piin kirjutas:
someoneh kirjutas:Üritan täna mõne sõbranna poole joosta vms. :S.
Saavadki vanemad, vanavanemad sinust mõneks ajaks rahu ja rahuned ehk isegi maha.

noja.. ma teadsin et alati räägitakse minu vastu ju :S
Ehk on siis põhjust sinu vastu rääkida.
Ära võta kõike moraaliloenguna vaid nõuandena.
Kuula inimesi, mõtle läbi kas asi on ikka nii hull nagu paistab olevat ning kui hästi mõelda, siis jõuad ehk isegi järeldusele, et tegelikult ei ole.
I'm
not

No kuula ise enda juttu.. seda ei söö, seda ei söö, koolitoit on pask, lähen paksus blablabla.. ema loll, isa loll

Tead, kui sa ükskord peaksid näljas olema (raha ei ole, et süüagi osta), siis ei ole see koolitoit nii pask midagi. Ma küll ei ole teie koolitoiduga kursis, aga no vaevalt ta nüüd süüa ei kõlba.

Sinu puberteet kujuneb vist väga raskelt ning loodetavasti leiad kunagi "karmikäelise" mehe, kes sind paika paneb... jumala eest ärgu olgu see mees tallalapp - siis tuleb üks "disaster family"

Igatahes pirtsuta vähem, tõmba oma ego tagasi maa peale ja ole nagu teised normaalsed inimesed: jah, sa ei ole Paris Hilton.

Külaline kirjutas:No kuula ise enda juttu.. seda ei söö, seda ei söö, koolitoit on pask, lähen paksus blablabla.. ema loll, isa loll

Tead, kui sa ükskord peaksid näljas olema (raha ei ole, et süüagi osta), siis ei ole see koolitoit nii pask midagi. Ma küll ei ole teie koolitoiduga kursis, aga no vaevalt ta nüüd süüa ei kõlba.

Sinu puberteet kujuneb vist väga raskelt ning loodetavasti leiad kunagi "karmikäelise" mehe, kes sind paika paneb... jumala eest ärgu olgu see mees tallalapp - siis tuleb üks "disaster family"

Igatahes pirtsuta vähem, tõmba oma ego tagasi maa peale ja ole nagu teised normaalsed inimesed: jah, sa ei ole Paris Hilton.
mis teha et ma mingi vähese isuga :S. Ja kui kursis ei ole, siis võiksid ise ka veidi vähem targutada selle koha pealt. Mis sa usud, et mingi 150 õpilasega erakool, kus keedetakse valmis poolkõvad makaronid, aetakse toidu sisse juuksekarvu (st. ei kanta neid iks-mütse), ei osata isegi kala õigesti puhastada ( klassivennale läks kalaluu kurku ja pidi peaaegu ära lämbuma), tehakse siis korraliku toitu või :S? Ma olen näinud teiste koolide, kus on rohkem õpilasi, toite, klassikaaslased kes teistest, suurematest koolidest tulnud, räägivad, et said eelmises koolis küll s*ttasi toite, aga mitte nii hulle nagu meil. Õppemaks on küll laes, aga ega sellest korjavad omanikud endale tagumiku alla kasumit, et talveks hiinasse, taisse ja muudesse soojematesse paikadesse lennata (alles rääkis klassijuts dire reisist kuskil aasias)
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid vanematega”