Kolin ära, kindlasti !!!

mhh, olen 12 a. tatt nende jaoks.
seega, ma olen nende arust suur õnnetushunnik, :S
Kui ma ema ja kasuisaga olen, on mul probleeme,
kui ma vanaemaga olen, eraldi, vanaema juures, siis mul pole probleemi. ma suhtun vanaemasse sõbralikult ja olen ise ka hea laps, aga ema ja kasuisaga koos olles ma ei suhtle nendega sõbralikult jne... ma olen pigem mingi ülbik. Sest ......
Nad käituvad minuga nii , et ma polekski neile mittekeegi, nad ei pööra mulle tähelepanu ja kurjustavad iga asja peale.
Ma olen armunud poissi kes elab Paides, tahtsin Paide minna, Lunisin emalt pidevalt kuni tal üle viskas ja pani mulle suve lõpuni arvutikeelu!!! no mida kanni ! Sellise asja pärast ??????
Mul on aasta lõpuni koduarest ja mai mäletagi mille eest! Nagu daaahh, nad ei pane mulle üldse nädalate või päevade kaupa keelde, ! ainult kuude ja aastate! Sii mu ema ja kasuisa ei pööra mulle tähelepanu, ainult on kahekesi. Mul on ka väiksevend Joonas. No ma saan aru et ka nende enegria läheb joonase peale, aga mina??? Mind nagu polekski seal.
Kui nad minuga ka tegeleksid ja tähelepanu pööraksid ning kaasaarvatud vähem kurjustaks ja keelde paneks JA minuga sõbralikumalt käituvad ja nagu tõelised VANEMAD! Siis olen ka mina nende vastu hea. Ma kolin niikuiniii vanaema juurde, sest ma vihkan kuidas nad minuga räägivad, tegelevad, kurjustavad jne...
Mul käib jubasee pinda! Ema nimetab mind bubekaks, ning see köäib ka närvidele, ma mõtlen nagu " So What?" "Mind ei huvita kas ma olen bubekas või mitte, ma tahan elada ka !!!" Nad ei lase mul elada, ainult keelud jne.. nagu , halloooO!!!!! Veits sõbralikumad nad ei taha olla vää ??
Nadmingi , ahh ma ei saa isegi kirjutada korralikult, nutt tulemas .
Ainult näpp perses ja mölisevad .
nad ropendavad ja sõimavad mind , "sa oled vastik vaeltaja, varastaja,hävotaja!" Nad arvavad et ma olen varas sellepärast et ma söön kodus toitu mis on ?? GAAAD!! God, help me! Mina ja valetaja? Nagu nad ise valetavad mulle tihti ja see on mulle külge jäänd, Iakkk! Vanaema on 100 prontsenti parem kui nad,
Mai tea, kui ma vanaema juures olin ammu aega tagasi kuu aega, siis miks mul koduigatsus oli ?? Mai ei taha koduigatsust, ma tahan elada!!!
Mina ja hävvitaja?? No logishh, mida suuremaks saan, seda suuremad probleemid, saage aru!
Ma ei taha nendega elada, ma vihkan seda , kui nad keelavad pisiasju mida ma teha tahan, ! Nt, Naabri juurde ööseks minna, naaber on minuvanune kah ! okk, 1 a, vanem, and so ?? Nagu, nii pinda käib!
ahh, ma nkn vanaema juurde elama, sest pärisisa elab lasnamäel ja see nii kaugel. Vanaema jurde lähen ka kõiK! mull pohh mis ema ja kasuisa teevad siis , ja mul PIDEVALT SIUKE TUNNE ET MA JOOKSEN KODUNT MINEMA JA JÄÄNGI JOOKSMA!!! parem idee on vanaema juurde minna, võtan ja pakin KÕIK asjad ka KAON! täiesti savi mis nad nagu teevad .....

Suured tänud vastajatele !
Maarja.

Re: Kolin ära, kindlasti !!!

Ei oskagi eriti midagi vastata tegelikult. Kui vanaema on nõus sind üleval pidama ja sa tema juures õnnelik oled ,siis mine jah tema juurde. Koduigatsus võis sul tulla sellepärast ,et kodus on midagi peale vanemate sellist ,mis sulle seal ikkagi meeldis-sõbrad vms. Mina näiteks olen hetkel Soomes ja mul onka koduiga1tsusw ,sest ma igatsen meeletult oma koera ja hobuseid. Püüa need endale meeldivad asjad kuidagi vanaema juures ka tekitada. Näiteks mina lähen varsti Soomes ratsutama. Nii ei teki suurt koduigatsust. Kui su vanaema aga ei suuda sind üleval pidada ,siis võiksid sa oma vanematega rääkida. Võiksid neile öelda ,et tunned end halvasti ,kui sind eiratakse. Sa võid näiteks aidata emal Joonase eest hoolitseda ,et selle eest saad natuke aega ka enda jaoks. Ega ta sind sellise jutu peale koduaresti ikka ei paneks?
Need ,kes ütlesid ,et miski ega keegi pole ideaalne ,unustasid minu koera.(L)
Kogu maailm ei saa kokku nii palju raha ,et osta veerand mu koerast.

[quote="kroox123"]Ei oskagi eriti midagi vastata tegelikult. Kui vanaema on nõus sind üleval pidama ja sa tema juures õnnelik oled ,siis mine jah tema juurde. Koduigatsus võis sul tulla sellepärast ,et kodus on midagi peale vanemate sellist ,mis sulle seal ikkagi meeldis-sõbrad vms. Mina näiteks olen hetkel Soomes ja mul onka koduiga1tsusw ,sest ma igatsen meeletult oma koera ja hobuseid. Püüa need endale meeldivad asjad kuidagi vanaema juures ka tekitada. Näiteks mina lähen varsti Soomes ratsutama. Nii ei teki suurt koduigatsust. Kui su vanaema aga ei suuda sind üleval pidada ,siis võiksid sa oma vanematega rääkida. Võiksid neile öelda ,et tunned end halvasti ,kui sind eiratakse. Sa võid näiteks aidata emal Joonase eest hoolitseda ,et selle eest saad natuke aega ka enda jaoks. Ega ta sind sellise jutu peale koduaresti ikka ei paneks?[/quot

loodan et ei pane. Arvatavasti oli mul koduigatsus koera ja venna pärast. Ma olen emaga rääkind, ega ta välja ei teind. Ma absoll KOGUAEG hoian Joonast , sest temal vaja ju päevitada jne... Aga ma ütlen et lähen vanaema juurde ja kõik .
Ka mina käin ratsutamas :D

Noh arvatavasti ei võta sa seda kuulda, kuid olin ise kunagi samas olukorras.
Sel ajal oli samuti võimalus vanaema juurde minna.
Vanaemal külas käies oli kõik tore ning tundus palju parem ja vanaema oli ise kah nõus, et tule pealegi.
Aga mina hakkasin seda otsust kahetsema.
Inimesega koos elades tulevad jällegi uued probleemid ning lahkarvamused ning sul ei ole võimalik lakkamatult probleemi eest põgeneda.

Seda on raske uskuda, aga vanemad hoolivad sinust ikkagi, lihtsalt oled tahaplaanile jäänud ning nad ei pruugi märgata mida nad valesti teevad.
Pigem jää vanemate juurde, ürita neile selgeks teha mida sa tunned ning jõudu, jaksu sulle.

(Ning ilmselgelt jälle mingi vana teema üles kaevatud. Ei märganud ennemini.) :P
I'm
not

See vastu pahandamine ei aita midagi, teeb asja ainult hullemaks (kogemused).
Kuna teema on vana ning jälle üles kaevandatud, siis ei oska ma midagi öelda. Arvan et nüüdseks on teema algataja kas oma vanematega ära leppinud või elab nüüd vanaema juures.
Kui oleksin tema asemel, valiksin kindlasti selle viimase variandi. Ma usun, et keegi ei tahaks elada sellise emaga, kes oma last lakkamatult sõimab.
Life is either a daring adventure or nothing at all.
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid vanematega”