Re: keeleneet

No, kui ema ei luba, siis ei luba! Aga ürita isalt nõusoleks saada, äkki tema räägib kuidagi ema ära ( kui tema muidugi lubab jms ) Aga kui kumbki ei luba, siis oota kuni 18 saad, ;) Või näiteks paku välja, et koristad terve maja ära, teed oma raha eest jms .. :D
"Mida sa minust tahad?" küsis tüdruk poisilt. "Ma tahan sind armastada, hoida ja sinuga lihtsalt.. Olla," vastas poiss ja suri.

viuvau kirjutas:aitähh et aitasite ma õhtul üritan emaga rääkida. aga kas mul sobib nii öelda et oma keha ja ise tean mis sellele teen. vms?
Noh, oleneb vanematest. Näiteks minu ema on väga muutlik, alguses ta lubas mul endale keeleneedi teha, pärast mõtles ümber, ning kui ma ütlesin, et oma keha, teen mis tahan, siis sain ma veel rohkem sõimu! :(
Aga me ju ei tea milline su ema on, sa pead lihtsalt valima sellise aja, kui ta ei ole närviline, on heas tujus jms!
"Mida sa minust tahad?" küsis tüdruk poisilt. "Ma tahan sind armastada, hoida ja sinuga lihtsalt.. Olla," vastas poiss ja suri.

aitähh et aitasite ma õhtul üritan emaga rääkida. aga kas mul sobib nii öelda et oma keha ja ise tean mis sellele teen. vms?
Ma arvan et see natuke solvab su ema. Kuni sa pole 18 on su ema ja isa sinu eest vastutavad ja MINUARUST näitaks et sa ei austa oma ema. :wink:

Mina istusin emaga rahulikult maha ja rääkisin, miks ma seda tahan. Ütlesin talle ka, et rääkides ei paista see peaaegu üldse välja ja see ei kujuta endast mu tervisele mingit ohtu jms. Siis ta ütles mulle et kui ma poole aasta pärast seda ikka veeltahan, siis vaatab edasi. Pool aastat hiljem kirjutas mulle loa ja saingi tegema minna. Praegu mingi poolaastat neet olnud ka juba
Mälestusi on palju ja koos on käidud teid - tahaks kuhugi ära, kus ei ole neid
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid vanematega”