Re: TÜDRUKUD .. küsimus teile .

14 olen..
tavaliselt kui räägin kutsun issiks ..
vb ütlengi talle issi.. harva kui ütlen et ta on mu isa :))

no, me kallistame siis kui on sünna (temal/minul) .. siis ka kui ta läheb ära kuigi ma näen teda ise juba järgmine päev.. ja siis kui ta tagasi koju tuleb (mitte igapäevaselt, vaid siis kui ta on näiteks eestist tagasi) .. ja vahepeal siis kallistan teda, kui tahan talle öelda, et ta on maailma parim issi ja et armastan teda ;)

Külaline kirjutas:Kui vanad te olete ja kuidas te oma isa kutsute kas isa ,issi ,paps jne. ?
ja veel üks küsimus et kui palju te oma isaga kallistate võik kas üldse kallistate ,kummaga te rohkem kallistate kas emaga või isaga ?
18-aastane ja ema-isa kutsun endiselt emmeks ja issiks. Nendega niisama lampi küll ei kallista, ainult mõne tähtpäeva puhul.. muidu mitte.

Emps ja paps teiste kuuldes kodus ka vahel issi aga emme kunagi :p kallistame enMasti iga puhapaev selleparast et ta laheb soome toole ja tuleb nelapaeva oosel koju. ;( :( aga kuigi ta kaib seal soomes mingi 9-11 a ( ei tea tapselt) on ikka raske ;( isegi prg nuttan raigelt sest naen igasuguseid halbu unenagusi tema kohta ning ette kujutusi :( :( :( :( :( :( :( :(

Olen 11a.
Isa: issi ( kui pahane olen ta peale millegi pärast, siis tahaks talle nimepidi öelda, seda juhtub tihti...:()
Ema: emme, vahel harva emps (nimepidi pole kunagi olnud tahtmist öelda.)
Isa kallistasin u 2 aastat tagasi. Väiksena kallistasin koguaeg...:(
Ema kallistan igapäev, vahest isegi mitu korda päevas:) Kui ta tuleb koju ükskõik kasvõi paari tunni pärast ikkagi:)

Mina olen 12 aastan vana ja kutsun ikka vana moodi "Emme ja issi" mulle neeldib nii, ema ja isa on kuidagi võõras ja imelik minu jaoks. Kallistam ema iga päev ja igal võimalusel, ema ja isa on lahus, elan emaga. Isa vahel tuleb meie juurde vaatama kuidas meil, rohkem mul läheb. Siis kui isa on meie juures saan ma tedagi kallistada.

Issiks kutsun, ka siis kui kellegi teisega räägin :D vahel harva ka isaks, ning nüüd olen noh näiteks Facebookis chattides papsiks nimetama haknud, kuigi rääkides kunagi ei kasuta. :lol: :D
Ja kallid… :D Noh, muidu ei kallista, aga vahel tuleb emmal-kummal selline suvakas tuju, et nüüd võiks teist kallistada, :lol: viimasel ajal on see üsna tihti, kuna mina Tallinnas tööl, ja tema Aegviidus suvekodus koos empsiga, ning siis kui kokku saame on kalliring :D
Empsiga kallistan muidugi rohkem ja värki :D :lol:
Osaliselt matageenius, kes jagab ka keemia matsu
Muidu
Slowly dying like all of us
Vasta

Mine “Suhtlemisprobleemid vanematega”