Keelevähk.. KIIRE!!!

#1
Sooviks kõike teada Keelevähi kohta.. Mis on selle esmased tunnused . Mida see teeb ja Kas sellest on võimalik lahti saada kui siis Kuidas...Kui pika aja peale keelevähk võib tekkida,,Kui suitsu"alla ei tõmba" tuleb keelevähk kui kiiresti? Palun Väga kiiresti vastata aitäh :cry:

#3
Hmm Seal on ainult tavalisest vähist kirjas ja värke särke... Kas üldse Keelevähk eksisteerib? on see lihtsalt müüt?

Ise tahan tead kuna suitsetan ja vahel satuun paanikasse kui keel kipitab natukene

#4
Tere!

Vähk on selline haigus, mis valib välja kõige nõrgema koe kehas ja hakkavad paljunema vähirakud. Siit järgneb, et tavalist vähki pole olemas, sest vähk on haigus, mis tekib organismis ühe ja sama mehhanismi järgi. Küsimus selle juures ainult see, et mis organis või kere osa ta ilmneb! Seega keele vähk on täiesti võimalik asi. Kuna sina suitsetad, siis tõenäosem, et aja jooksul, sinul kujuneb välja kopsuvähk. Statistika seda ka näitab. Võid vaadata siit:

http://www.cancer.ee/?op=body&id=57

Suitsetamise ajal, sa tõmbad oma suhu ja kopsudesse erinevaid aineid: tõrv, nikotiin jne. Need ained iseenesest on mürgid. Need mürgid kipitavadki su keele peal!

Soojalt soovitan jätta suitsetamist maha, kuid oma tuleviku valimine on sinu asi! Kõike head sulle!

#7
Nii suits kui ka mokatubakas ehk ettan või kuidas te seda ka ei kutsuks, suurendavad vähiriski. Tubakasuits koos alkoholiga on eriti ohtlik ja suurendab vähiriski mitmekordselt.

See koht huulte vahel, kuhu te mokatubaka padjakese paigaldate , saab kahjustada, ilmub haisev katt, ilmuvad veritsevaid haavandeid jne.

Suitsetamise tagajärjel võib tekkida keelele heledam täpike , mis võib veritseda ja mis ei lähe ära, aja jooksul vaid suureneb.

Keele kuju võib hakata muutuma ja tekkida neelamisraskused.

Tunnuseid on palju, mis võivad kuuluda vähile, aga samas seda pole, kindlasti pöördu perearsti poole oma murega, ära karda vanemaid probleemist teavitada, ära karda sõprade ees suitsule ei öelda.

#9
Anonymous kirjutas:Miks on kasulik suitsu "alla tõmmata" mis juhtub kui toss suhu jätta?
Miks on kasulik alla tõmmata w? Siis sa tunned, et sa oled midagi saanud mitte ei tõmba seda suitsu niisama. Midagi ei juhtu kui sa selle suh jätad ninast või kusagilt mujalt tuleb ikka välja.
Vasta

Mine “Suitsetamine”