Re: Ideid?

Oleneb kui vana oled. Ja samuti oleneb vanematest. Kui old 14-15 aastane või noorem ja vanemad ei suitseta siis mul ei ole hetkel mõnda head mõtet, aga kui oled ütleme nii 16+ ja kasvõi 1 vanematest suitsetab, siis alguses on kindlasti lihtsam öelda sellele, kes suitsetab. Võiksid leida aja kui neil on hea tuju ja olete kahekesi, aga kui tahad mõlemale korraga öelda (mida mina soovitan) siis sobiks mõni vaiksem õhtu või siis kui sööte hommikusööki. Alustada võiks umbes nii: "Ärge nüüd pahandage nii väga, aga mul on vape. Ja ma tean, et see ei ole tervislik, aga olen juba piisavalt suur, et otsustada, mida oma tervisega teha." vms. Edu!

Lisan paar asja.
Olen 12, keegi sugulastest ei suitseta. Kuid mul tuli üks idee seoes sellega, et ma kutsuks oma ema ta magamistuppa, paneks oma kaamera kuskile nurka, ja kui ta väga närvi sellepeale läheb, siis ütlen et see oli lihtsalt nali, ja vaata kaamera on seal.

Kas see töötaks?

Lisaks veel paar asja, sorri kui läheb postcounti alla. Käisin siis rattaga sõitmas ja tuli paar ideed.

- Võiksin alguses minna siiski jutuga, et mul pole kuid ma sooviks? Ütlen et olen saanud proovida ühe isiku käest, see oli hea maitsega, meeldib see toss ja rahustab? Küsiks talt luba ja nö "äriks" ise ja teda(ema) sinna väga ei segaks

- Võiksin seda kirjeldada kui nö uut hullust mis tekib sellistes klassides? Kus tahetakse kõik ära proovida jne. Kuna klassikaaslastel osadel on ka see võiksin ka neid mainida? Kuigi see oleks vist halb idee, sest kui ta ei ole nõus vm reedaks ka oma sõbrad ja arvan, et mu ema võtaks ühendust nende vanematega.

Ise pooldan esimest ideed. Kuid siiski kuna seda rääkida? Kuidas, mis hääletooniga? Ootan kiireid vastuseid kuna see nädal on mu ema väga õnnelik jne ja arvan, et parim aeg rääkida.

Mina ka valesid ja varjamist ei soovita, pigem otse välja öelda, isegi kui vanemad hästi ei suhtu. Soovitan sul järele mõelda, kas tahad ikka igasugust keemiat endale kopsu tõmmata - tulevikus sa seda otsust tagasi võtta ei saa. Loe selle kohta rohkem.
Suletud

Mine “Suitsetamine”