Suitsumahv

Tere
Kas keegi oskab mulle öelda, kuidas ma tean, et mul see suitsumahv kopsus on? Sest kui ma teen, siis ma ei saa aru kas ma tõmban selle suitsumahvi kopsu ka või lihtsalt mingi veits kõrist alla ja siis tagasi ülesse. Kui ma tunnen et mul see n.ö kõrist alla läheb kas siis saab öelda et ma tõmbasin suitsu kopsu??

Ning kui suitsetama hakatakse, miks just pannakse see suits põlema niimoodi et see on suus samalajal kui tsäksiga selle põlema paned? Miks mitte lihtsalt nii, et võtad selle kätte ja paned põlema?

Väga lollid küsimused, aga kuna paar päeva tagasi tegin enda kõige esimese suitsu siis lihtsalt hakkas huvitama.

Aitäh vastamast!

Re: Suitsumahv

Kui sa selle suitsu sisse tõmbad siis ta läheb kohe kopsu ka... vist. Väga huvitav, ma nüüd hakkasin ka mõtlema haha nii, et ära täiesti tõena võta, aga loogiline oleks, et nii on.

Suitsu sa paned suhu, et see põlema panna selle pärast, et kui sa seda samal ajal tõmbad kui tulemasinaga süütad läheb ta kergemini põlema, või noh, see tuli jääb sinna. Kui niisama käes paned siis see tuli kustub hästi ruttu ära. I dont know if I make sense. Aga ära alusta pls, pole üldse tore harjumus nagu.
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"
Vasta

Mine “Suitsetamine”