Re: Esigaret ja suitsuandur

Kõik oleneb tõesti anduri tööpõhimõttest ehk tüübist. Valdavalt siiski ei hakka. Kui ei tea, mis tüüpi anduriga tegu, proovi järgi, kas hakkab tööle, saada anduri suunas korralik pahvakas. Teatud andurid käivitab isegi putukas, tolm, aur, suits, mõne kuumus, on muidki andureid, mis eriti lollikindlad ja vajavad ühe või mitme asja koostoimet nt suits ja äkiline või suur temperatuuri tõus, et välistada teatud tsoonides valehäirete tõenäosust või pole muu meetod võimalik. Nt köökides on enamasti temperatuuri andur, mis ei reageeri potist tulöevale veeaurule ja kuumusele, sest kuumus on tõesti põlemiskuumus, anduri temp taju leitakse vastavalt lae kõrgusele ja pindalale, konditsioneeri, ventilatsiooni olemasolu arvestades.
Tavalised kodus olevad andurid, enamik koolide ja asutuste omad on loodud reageerima häringule, mis katkestab kiire, seega andur annab häire. Siiski koolid ja asutused on suured ruumid, seega pole 95 protsendilise tõenäosusega anduri käivitumine pole võimalik, sest e-sigareti suits hajub kiiresti. Samas kooli anduri häire tekkimisel on 3 minuti pärast (kui eelhäiret ei katkestata ja ei helistata et kõik on korras ja ohtu pole) see ka häirekeskuses, sellele reageeritakse kindlasti, iseasi kas nad teada saavad miks ja kes häiresse lasi, kuid ruumi kohe kindlasti, kõik ats-süsteemid peavad minu andmetel olema juba väikeste ruumide kaupa, et leida kiiresti häire ehk võimaliku põlengu asukoht, mitte suurte tsoonide (suured alad nt koridor jääb enamasti väiksemateks tsoonideks, et nt tuvastada rikkis andur, kas häire algas koridori lõpust või algusest, keskelt..., et luua parim evakueerumis ja kustutusmeetod situatsioonile) kaupa peaseadmesse tulevad.
Ühesõnaga proovi, olen kindel, et midagi ei juhtu, kuid küsijal peab kindlasti e-sigareti tarvitamine lubatud olema.
"See on minu elu" on minule kahetähenduslik, üks seisneb nuhkimises, teine minu püsivas probleemis. Aastad lähevad ja väärtuslik aeg tiksub, ei saa elu nautida... Gang stalking.
Vasta

Mine “Suitsetamine”