Küsimus

Sul on vaja paberit,majapidamis või taskurätti,liimi,pliiatsit ja läbipaistvat teipi

1)ftee pliiatsi ümber paberist toru ning sulge see teibi või liimiga
2)tõmba pliiats seest välja ning võta nats seda majapidamis v taskurätti äperit ja pane seda sinna toru sisse
3)pane nn suitsu ots vastu lauda ning suru pliiatsiga see paber alla mille sisse toppisid
4)pane sinna otsa kus tõmbama hakkad pisike taskurätti tükkike
5)võtta välgumihkel ja pane suits põlema(leek tuleb otsa) siis puhu äraj ak ui see hakkab tossama siis hakka suitsetama.
6)Kui kustub ära siis tee seda mida ütlesin punkt 5'ies

Selle õppetus leitsin youtubest.Ise olen teinud seda värki juba 3 korda ja ma tea mulle meeldib :D Ps!pärissuitsu ma ei olegi proovinud xD

Küsimus kas see toss ei võrdu nagu tulekahju vinguga vms ?Kas see pole ohtlikum kui päris suits?Ma tea aga selline küsimus mul on ?(ps tsiteerisin selle )

Re: Küsimus

Issand jumal see on nii rõve ma praegult katsetasi seda ja kui te seda katsetada tahate ärge jumala eest läbi nina seda välja puhkuge kuna see on siis mega rõve.Muidu on selline tunne nagu hingaksid lihtsalt mingit paska endale sisse.EI SOOVITA VÄGA
Mina olen mina teen mis tahan,elan oma elu,sina elad oma elu ,kui ma ei meeldi sulle käi kuradile ja mind ei kotti see!

Re: Küsimus

Hannuska kirjutas:Ega selles mõttes kahjulikum ta tervisele pole, sest ei sisalda kõiki asju, mida tavaline suits sisaldab. Aga see on tuleohtlikum. Ja ega 18-aastaseni ootamine polegi nii halb mõte ehk?
Aga ta sisaldab asju, mida tavaline suits ei sisalda. Taskurätik ja koopiapaber on töödeldud erinevate ainetega. Samamoodi hingad sisse põlevat liimi.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Suitsetamine”