Miks teile suitsetamine meeldb?

Tere. Mul on selline küsimus,et kuidas suitsetamine lõõgastab ja kuidas sellest sõltuvusse saab jääda? Ise otseselt ei suitseta,aga olen tõmmanud ns kui klassiõde teinud. Mind see küll ei lõõgastanud,kõrvetas kurku ainult. Suitsetamine pole nii hea ju et sellest sõltuvusse jääda. Kuidas teile saab see meeldida? Ükspäev kui olime võtnud ka,siis tõmbasime ikka vist iga tund suitsu,sest ta tahtis suitsudest lahti saada. Ma tõmbasin lihtsalt,mitte et mulle see oleks meeldima hakanud. Ei tunne mingit vajadust suitsu järgi.
Sorry kui jutt segane

Re: Miks teile suitsetamine meeldb?

Mu sõbranna kunagi ütles, et ta suitsetab, sest see rahustab teda. No siis läks pool tundi mööda ja jälle oli tal siuke vajadus suitsu järele. See vastik tunne kui sa esimese suitsu teed on normaalne. Alguse asi. Pikapeale harjub ära ja jääd sõltuvusse. Mu teine sõbranna, kes ka suitsetab, ütles, et tuleb kopsu tõmmata, sest muidu võid keelevähi saada või ma ei tea mis see täpsemalt oli. Mina ise isiklikult ei suitseta, sest mul jääb hing kinni. Selle vastu, et teised suitsetavad ei ole mul mitte midagi. Nende elu, teevad mis tahavad.

Skyscraper kirjutas:Mu teine sõbranna, kes ka suitsetab, ütles, et tuleb kopsu tõmmata, sest muidu võid keelevähi saada või ma ei tea mis see täpsemalt oli.
Seal pole mitte mingit vahet, keelevähi võid saada nii või naa, see ei mõjuta. Aga miks üldse suitsetada, kui kopsu ei tõmba? Nikotiin muidu ei imendu. Samahästi keera tükk porolooni või midagi paberi sisse ja tõmba seda suitsu suhu ja puhu kohe välja.

Skyscraper kirjutas:Mu sõbranna kunagi ütles, et ta suitsetab, sest see rahustab teda. No siis läks pool tundi mööda ja jälle oli tal siuke vajadus suitsu järele. See vastik tunne kui sa esimese suitsu teed on normaalne. Alguse asi. Pikapeale harjub ära ja jääd sõltuvusse. Mu teine sõbranna, kes ka suitsetab, ütles, et tuleb kopsu tõmmata, sest muidu võid keelevähi saada või ma ei tea mis see täpsemalt oli. Mina ise isiklikult ei suitseta, sest mul jääb hing kinni. Selle vastu, et teised suitsetavad ei ole mul mitte midagi. Nende elu, teevad mis tahavad.

Kopsu tõmbad siis võid kopsuvähi saada. Nagu mu vanaema. Sellesse ta suri. Väga kurb sündmus. Ärge suitsetage palun. Piinarikas ja aeglane surm.
Vasta

Mine “Suitsetamine”