Maitse

Olen ma ainuke kes suitsetab, aga ei meeldi suitsu maitse?Elan välismaal ja siin ei müüda mentooliga suitse ega midagi sellist.Lihtsalt tavalised.Seega on mingi viis äkki kuidas maitset meeldivamaks muuta vms...? :P

Re: Maitse

aga mul selline problemo, et kõris kogu aeg pigistab ja õhk ei käi ka enam korralikult läbi. tugeva füüsilise pingutuse ajal tuleb kõrisõlmest naljakas korin vms. kõrivähk vä? a suitsu tõmban kolm pakki päevas

Termomeetril oli väga õige soovitus ju. Mõni maitse tõesti võib muutuda vastikuks kui märguanne et see kehale kahjulik on.
Uuri erinevaid mahajätmise mooduseid, kui niisama raske.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Mentooliga suitsud keelatakse ka varsti ära, siis saab ainult Venemaalt tuua. Mina aga teen juba praegu nii, et imen suitsetamise ajal hästi tugevat mentooli/piparmündi kommi. Ise kasutan Mynthon extra strong. Mentoolimaitse on kordades tugevam kui mentooliga sigarettidel, suitsu maitset ei tunne üldse. Soovitan. Hingeõhule ei jää ka jälgegi suitsust. Ainus halb asi on see, et siis on ka hingata halb, sest see mentooli jms maitse on tõesti nii tugev, et isegi tavaliselt hingates on kurgus veidi ebamugav, hästi külm jne.
Vasta

Mine “Suitsetamine”