Sõltuvus

Küsimus siis selles et milline on suitsu sõltuvus. Enamus mu sõbrad ütlevad et ma teen suitsu ainult siis kui mul on suitsu või kui me oleme seltskonnas. Jah tunnistan et kui ma olen kodus päevad läbi siis ma ei mõtle sellele eriti aga kui välja lähen siis otsin kuskilt et suitsu saada. Ma küll ei tunne otsest vajadust selle järgi aga tahan ikka saada suitsu. Ma olen teinud paar kuud aga ikka tunnen üli harva et ajab pea pööritama. Vahepeal ei tekkinud enam üldse seda(kui oli esimene suits päevas). Algul oli muidugi hullem, et hakkas paha ja pea käis ringi. Enam ei ole nii, nüüd lihtsalt vahest väga harva käib pea ringi natuke ja külmavärinad. Millal siis tekib see hetk kui on täielik sõltuvus ja ei ole ka enam neid ringlusi. ärge arvake et tahan siis ,,jôuda" sellesse faasi et oleks sõltuvus, lihtsalt küsin.

Re: Sõltuvus

Suitsuga on see värk, et tõmbab, samas ei tõmba ka. Ma ütlen enda kogemusest, et pigem lasta lahti väga varakult. Mina üritasin kunagi (mitu- mitu aastat tagasi) olla lahe ja teha ka suitsu, sest noh, meil maal käis suviti üks ilus linna tüdruk, keda kõik poisid ihaldasid ning see tüdruk suitsetas. Ja no kuna ma tahtsin ka olla ''lahe'' siis tegin ka. Aga siis suvi lõppes ja mul polnud põhjust suitsu teha ka, niiet ma ei teinud.

Ilmselt polnud mul veel täielikku sõltuvust, sest ma ei tundnud pidevat vajadust suitsetada, aga tähele panin küll, et vahel hakkas kergelt halb või pea käis ringi, aga see lõpuks möödus. Ja ma olen õnnelik selle üle, et mul läks kergelt.

Nüüdseks olen ma täielik suitsu vastane. Mul hakkab suitsu haisust juba halb. Ja ma üritan võimalikult palju ka passiivset suitsetamist vältida.

Seega, mida ma öelda tahan on see, et lõpeta lihtsalt ära. Kuigi tundub raske, on see ju hea. Ja parem olla puhas, kui see, kes suitsetab, sest on harjumus.
Vasta

Mine “Suitsetamine”