Kui tihti?

Kui tihti tohib teha suitsu? Mõtlen, et kas iga 10, 15 või 30 minuti tagant? Et kui teed ühe ära kas siis oleks väga halb kui teen nt. 10 minuti t agant? Või siis ootan umbes pool tundi ja teen uue? Sest teen suitsu ainult pimedas ehk siis praegu kella viiest.
Kui tihti näiteks teie teete?
Loodan, et kirjutasin arusaadavalt ja palun kritiseerivad kommentaarid endale hoida. Ala "sa olee liiga noor järelikult kui seda küsid" või "üritad lihtsalt lahe olla kui teed nii tihti ja ainult pimedas" jne. Inimese mõtetel pole piire :)
Päikest!

Re: Kui tihti?

Ma ei saa aru - sa ütled, et "inimese mõtetel pole piire" ja pole mõtet kritiseerida ja lahendust ja noorust välja tuua, samas küsid sellist asja, et kas oleks väga halb. Minu arvates just siis ongi vaja öelda, et JAH, see on väga halb, sest tundub, et sa ise ei hooma üldse, mida oma kehaga praegu teed. Võid üsna kindel olla, et kui praegu suitsetamisega alustad, siis tulevikus jõuad seda sadu ja tuhandeid kordi kahetseda. Mulle ei tule praegu meelde ühtki inimest, kes ütleks, et jah, tore oli, et suitsetamisega alustasin, hea on, et olen nüüd 5, 10, 20, 30 aastat suitsetanud ja nii hea on olla. Küll aga meenub kümneid kordi, kus on öeldud vastupidist - et no MIKS ometi ma pidin alustama, miks ma pidin üldse proovima, sest hiljem võib olla päris raske harjumusest lahti saada ning siis on juba organismile pöördumatud kahjud tehtud.

termomeeter kirjutas:Mulle ei tule praegu meelde ühtki inimest, kes ütleks, et jah, tore oli, et suitsetamisega alustasin, hea on, et olen nüüd 5, 10, 20, 30 aastat suitsetanud ja nii hea on olla.
Tore oli, et alustasin. Oleks palju head või ka halba (mida on samuti olnud kasulik läbi elada) olnud olemata, kui poleks alustanud.
Hea on, et olen nüüd mingi 9a suitsetanud. See on vahepeal nii tore. Muidugi see ei muuda maagiliselt midagi paremaks, aga see ei mõjuta samuti midagi, see ei sega elu üldse. Ei tea, miks peaksin seda kahetsema. aRvan, et pole ka ainus, kes nii mõtleb.
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Jah, seepärast ma ütlesingi, et praegu ei tule ühtki meelde, sest eks neid küll on, aga teisi on ikka ülekaalus. Tean muuhulgas ka vähemalt kolm suitsetamise tõttu kopsuvähki surnud inimest ja see lõpp ei ole ilus. Igal juhul võiks veidi järele mõelda, kui on veel see valiku hetk, et kas hakata suitsetama või mitte.
Vasta

Mine “Suitsetamine”