Re: maha jätmine

termomeeter kirjutas:Bucerus, ta ju ütles, et piparmündist ja paberist koosneb.

Ise arvan, et sel pole mingit mõtet. Loe parem läbi Allen Carri raamat "Lihtne meetod suitsetamisest loobumiseks". Võin sulle selle PDF-ina ka saata.
See Allen Carri meetod on täiega kuulus, ka mina tean ühte inimest, kes neid seminare teeb. Tahaks isa ka sinna saata...
¯\_(ツ)_/¯

Suitsetamine on paha, suitsetamine põhjustab erinevaid haigusi, suitsetamine pärsib sotsiaalelu, suitsetamine muudab su rahakoti õhemaks, suitsetamisest loobumine on lihtne, jäta nüüd suitsetamine maha. Ja nii 10 või rohkemgi korda. See ongi kogu Carri raamatu sisu. Minu meelest teab seda niigi iga suitsetaja.

Kotov kirjutas:Suitsetamine on paha, suitsetamine põhjustab erinevaid haigusi, suitsetamine pärsib sotsiaalelu, suitsetamine muudab su rahakoti õhemaks, suitsetamisest loobumine on lihtne, jäta nüüd suitsetamine maha. Ja nii 10 või rohkemgi korda. See ongi kogu Carri raamatu sisu. Minu meelest teab seda niigi iga suitsetaja.
Oled lugenud?
¯\_(ツ)_/¯

Ma saan aru, et see veidi teemaväline aga no lihtsalt ja ainult piparmündilehed keeratud paberisse? Mitte midagi muud?

Tehke omale piparmünditeed parem :)
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Bucerus kirjutas:
Ma saan aru, et see veidi teemaväline aga no lihtsalt ja ainult piparmündilehed keeratud paberisse? Mitte midagi muud?

Tehke omale piparmünditeed parem :)
Kõige kergem on suitsetamist maha jätta enne alustamist.
Mina isiklikult tegin nii ja ei mingit probleemi või raskust.
Soovitan soojalt kõigile kes veel ei ole alustanud.

Kotov kirjutas:Suitsetamine on paha, suitsetamine põhjustab erinevaid haigusi, suitsetamine pärsib sotsiaalelu, suitsetamine muudab su rahakoti õhemaks, suitsetamisest loobumine on lihtne, jäta nüüd suitsetamine maha. Ja nii 10 või rohkemgi korda. See ongi kogu Carri raamatu sisu. Minu meelest teab seda niigi iga suitsetaja.
Noh, ja miskipärast jätsid ise ka suitsetamise maha ja see polnud raske. Idee ongi selles, et see tuletab 10 korda meelde lükata ümber need müüdid, mida inimesed ise endale sisendavad, näiteks et suits rahustab jne. Kui see paljudele inimestele toimib ja toiminud on, siis pole mõtet siin toriseda ja maha teha. Nagu eespool välja toodi, on Eestis väga populaarsed Allen Carri koolitused, kus peaaegu 100% jätavadki maha, tean isegi mitut.

termomeeter kirjutas:Noh, ja miskipärast jätsid ise ka suitsetamise maha ja see polnud raske. Idee ongi selles, et see tuletab 10 korda meelde lükata ümber need müüdid, mida inimesed ise endale sisendavad, näiteks et suits rahustab jne. Kui see paljudele inimestele toimib ja toiminud on, siis pole mõtet siin toriseda ja maha teha. Nagu eespool välja toodi, on Eestis väga populaarsed Allen Carri koolitused, kus peaaegu 100% jätavadki maha, tean isegi mitut.
Ma ei jätnud Carri raamatu mõjul maha. Või jätsin? Ma tõesti ei mäleta. Ei jätnud ju. Carri raamatut lugesin varakevadel, maha jätsin suve alguses. Vist.

Külaline kirjutas:
Pärl kirjutas:
Külaline kirjutas:Suitsetamine on tervislik
Tõsiselt?

Kui sa suitsetanud pole,kuidas sa saad vastupidist väita
Ma uurisin kuidas suitsetamine senistele tuttavatele suitsetajatele on mõjunud ja arvasin, et mõjub mulle umbes sama moodi kui suitsetama hakkan. Ega kõiki uusi asju i ei pea ise järgi prioovima. Algul proovitakse hiirte peal, siis ahvide peal, siis lollikeste peal ja kui tulemus on hea, alles siis inimeste peal.

Kui sa suitsetanud pole,kuidas sa saad vastupidist väita[/quote]
Ma uurisin kuidas suitsetamine senistele tuttavatele suitsetajatele on mõjunud ja arvasin, et mõjub mulle umbes sama moodi kui suitsetama hakkan. Ega kõiki uusi asju i ei pea ise järgi prioovima. Algul proovitakse hiirte peal, siis ahvide peal, siis lollikeste peal ja kui tulemus on hea, alles siis inimeste peal.[/quote]

Elamine ongi kahjulik
Vasta

Mine “Suitsetamine”