Kanepiteemad

---NB,siin õelduga ei propageeri, ma mitte midagi, KANEP ON VÄGA PAHA!---

Kanepi toimed: Kanepi/Marihuaana toime- Tekitab eufooriat, ravib autismi/aspergerismi, Kõrgendab/madaldab IQ-d, Ravib vähki, ravib dementsust ja muid mäluhäireid
THC-toime leevendab astma nähte. ,ravib üksindus tunnet. Võib kutsuda esile skisofreeniat. võib tekitada lühiajaliseid mäluhäireid, mis kaovad kui lõpetada kanepi tegemine ajutiselt.

Kõrvalnähud: Üli seksuaalne käitumine,ja kontrollimatu naermine.

Kõik siin all kirjutatu on põhinenud tõesti sündinud lugudel,
Shandee Mcnair 1991-2014
Poiss 16, diagnoositi raskekujuline ravimatu vähk, Arst ennustas veel 9 kuud elada. Poiss otsis kriitiliselt abi googlest "Drugs for cancer cure"
Ja leidis Marihuaana.
Tutvuste teel hankis omale marihuaanat ja hakkas suitsetama, Vähk alanes. kuigi mitte täielikult veel
Läks poiss arsti juurde saadi teada et poisil vähk on taandunud, uskumatu meditsiiniline ime!?
Tehti vereproov saadi verest 75 protsendiline thc kogus. Poiss saadeti vangi. Kuna vähk polnud täielikult veel ära taandunud, siis poiss suri vangis.

Miljonid inimesed saavad abi kanepist, Pooled neist on kuulsused, 10 protsenti kuulsustest on avalikustanud et nad teevad kanepit. N: Wiz khalifa, snoop dogg, JNE
Seaduslikult on see neile lubatud kuigi nende maal peaks see kõigile keelatud olema, miks siis nendele see lubatud on? Sellepärast et nemad toovad riiki kasu sisse, ja kahju mida tekitab kanep riigile on laastav: Üle poole inimestest kes ravikorras/kaifi saamiseks, kanepit teevad jätavad maha alkoholi ja tubaka suitsu. Legaalsete narkootikumide kasum. sestap ongi kanepi tarvitamise eest säärased kõrged karistused määratud. Peale selle ka veel see et, ligikaudu 1000 inimest aspergeri sündroomiga (vb isegi rohkem kuna paljud ei avalikusta seda) on saanud abi just kanepist, muutunud sotsiaalseks saanud jälle koos teistega olla. vabanenud sundmõtetest, just kanepi pärast. Kanep ravib. ON ümber lükatud ka "hüppe-laua teooria" varsti hakatakse isegi arutama et, Kanep muutub "Exit-Drug" sest inimesed on just tänu sellele loobunud palju kangematest narkootikumidest nagu näiteks, Heroiin,Kokaiin,igasugused Opiaadid JNE.
On olemas ka teooria, et Meditsiini firmad ei taha Kanepit legaliseerida selle pärast, et Kanep ravib paljusid haigusi ühekorraga, seega pole seda hiljem antud otstarbega rohkem vaja teha. Aga meditsiini firmas müüakse, rohtusi mis kõik tekitavad kõrvalnähte, ja peavadki tekitama. võtame näiteks, Kui sa võtad peavalurohtu siis vb see kõrval nähuna tekitada ka südame veresoonkonna ärritusi, jne mis lisaks kohe sulle mitu tableti purki otsa. lisaks tekitavad paljud meditsiini tooted sõltuvust, ravides osaliselt haigust aga tegelikult ainult leevendades seda (mis on niimoodi loodudki olema.) aja jooksul pead sa selleks et jälle end normaalsena tunda, aina rohkem ja rohkem oma tablette võtma. Ausalt õeldes ei ole mina isiklikult kunagi kanepit teinud, kui mu isik avalikuks tuleks
võiksin ma isegi vangi minna pelgalt selle eest et ma praegu siia lugejas konnale neid fakte ette toon.
Loodan et 4-aastapikast uurimusest on kasu. tänan et võtsid nõuks minu postituse läbi lugeda!

---NB,siin õelduga ei propageeri, ma mitte midagi, KANEP ON VÄGA PAHA!---

Re: Kanepiteemad

Lugesin postituse läbi, igaühel on oma arvamus ning igat arvamust annab teaduslike faktidega tõestada.

Aga huvitav on ka see, et tavaliselt need tekstid, mis kiidavad kanepi häid külgi on alati täis kirjavigu ning lausestusprobleeme jne jne. Võib muidugi mõelda, kas seal on ka mingi seos olemas või mitte, sest uuritud on ka kanepi mõju tähelepanule ja lühiajalisele mälule ning need ei ole teps mitte positiivsed.

Ahjaa, miks ei saa neid kuulsusi keelata? Sellepärast, et igaüks võib suust välja ajada, mida ta tahab, aga enne kui saab hakata arreteerima/karistama vms, on vajalik see ka ära tõestada.

Reedetu kirjutas:Lugesin postituse läbi, igaühel on oma arvamus ning igat arvamust annab teaduslike faktidega tõestada.

Aga huvitav on ka see, et tavaliselt need tekstid, mis kiidavad kanepi häid külgi on alati täis kirjavigu ning lausestusprobleeme jne jne. Võib muidugi mõelda, kas seal on ka mingi seos olemas või mitte, sest uuritud on ka kanepi mõju tähelepanule ja lühiajalisele mälule ning need ei ole teps mitte positiivsed.

Ahjaa, miks ei saa neid kuulsusi keelata? Sellepärast, et igaüks võib suust välja ajada, mida ta tahab, aga enne kui saab hakata arreteerima/karistama vms, on vajalik see ka ära tõestada.
arvamus arvamuseks, ma tõin välja faktid ja inimeste isiklikud kogemused, mul on palju sõpru aspergerite seas kes on abi leidnud, ühelgi neist pole ei tähelepanu-häiret ega keskendumis raskusi, nad kasutavad seda ravi eesmarkidel mitte selleks et 24/7 kaiffida. pea meeles et skisofreenikud otsivad just nimelt kaiffi igalt poolt ja sellepärast vaadataksegi nii et kanep toob skisofreenia esile, tegelt mitte lihtsalt paljud skisofreenikud lihtsalt kas lähvad seda avalikult kuulutama või käib neil tõesti mingi prõks läbi. Katsu nüüd olla. ära räägi minuga kui lapsega, olen täiskasvanu.

Reedetu, ühesõnaga väidad saa, et kogu mu 3 aastane tõõ on lihtsalt jamps, ja "minuoma arvamus?" need on seaduslikud faktid, aga ei saa ju sind keelata kui sa nende poolel oled ja usud iga sõna mida nad räägivad. maailm on korrupeerunud. Mitte kedagi ei saa usaldada. Vaata ringi Reedetu, tehis-Haigused levivad igal pool ringi (aids,hiv), Vaktsiinide sisse pannakse elavhõbedat, selleks et rahvaarvu suurust kontrollida. Tule oma mugavast tsoonist välja reedetu ja hakka maailma nägema nii nagu see on. Absuluutselt kõik konkureerivad siin maailmas. ainult surres on kõik aus, ja õiglane.

Reedetu kirjutas:Lugesin postituse läbi, igaühel on oma arvamus ning igat arvamust annab teaduslike faktidega tõestada.

ah ja veel. Sinu nimetatud faktid on uuendatud, igal pool legaliseeritakse kanepit kuna see tõesti on Tervislik asi. Uuenda oma teadmisi ja andme kogusid enne kui neid siia laduma tuled

Tahaks siis teada, et kellele see postitus mõeldud oli? Sa nüüd tõid välja kõik kanepi-armastajate faktid, mis kasu sellest oli? See foorum on muide tehtud selleks, et oma muredele lahendust leida, mitte, et kanepit legaliseerida.

Sa kirjutasid, et võta mind kui täiskasvanut. Raske on suhelda inimesega kes nimetab end täiskasvanuks ja kirjutab sõna töö, õõ-dega. See väljendab igatahes seda, et sa oled ise kanepitarvitaja. Täiskasvanud inimene kes postitab lapsemure foorumisse kanepi teema. Kõlab kahtlaselt? Neid nö... Fakte kanepi kohta on palju, liiga palju ja paljud neist ei olegi tõsiseltvõetavad. Minule isiklikult on jäänud mulje, et on olemas kanepisuitsetajate faktid, et ennast õigustada ja inimeste kes saavad aru, et kanep on kahjulik faktid. Enamasti aga kipuvad kanepitarvitajad arvama, et ainult neil on õigus.
Mis ma tahan õelda on, et see ei ole teema lapsemure foorumi jaoks ja, et mõtle enne kui midagi kirjutad.

Abivajaja7654321 kirjutas:Tahaks siis teada, et kellele see postitus mõeldud oli? Sa nüüd tõid välja kõik kanepi-armastajate faktid, mis kasu sellest oli? See foorum on muide tehtud selleks, et oma muredele lahendust leida, mitte, et kanepit legaliseerida.

Sa kirjutasid, et võta mind kui täiskasvanut. Raske on suhelda inimesega kes nimetab end täiskasvanuks ja kirjutab sõna töö, õõ-dega. See väljendab igatahes seda, et sa oled ise kanepitarvitaja. Täiskasvanud inimene kes postitab lapsemure foorumisse kanepi teema. Kõlab kahtlaselt? Neid nö... Fakte kanepi kohta on palju, liiga palju ja paljud neist ei olegi tõsiseltvõetavad. Minule isiklikult on jäänud mulje, et on olemas kanepisuitsetajate faktid, et ennast õigustada ja inimeste kes saavad aru, et kanep on kahjulik faktid. Enamasti aga kipuvad kanepitarvitajad arvama, et ainult neil on õigus.
Mis ma tahan õelda on, et see ei ole teema lapsemure foorumi jaoks ja, et mõtle enne kui midagi kirjutad.
Saarlased ei kasuta üldse muideks ö-tähti mujal kui ainult sõnas ööseti. Niiet selle kallal ple sul mõtet kobiseda. Kindlasti oled 13-aastane ninatark arvuti taga.

Ma ei leia, et kanep on 100% hea asi, millest on abi saja haiguse vastu ning mis suudaks kõik probleemid lahendada. Usu või ära usu, aga olemas on ke neid, kes on kanepisõltlased, neid kelle igapäevast elu ja normaaset toimimist kanepi tarvitamine häirib ja neid, kes pärast kanepi tarvitamist satuva psühhoosis psühhiaatriahaiglasse. Muidugi, kanepil on positiivne mõju aga rääkida sellest kui hea ja tore kõik on, on pisut ebaõiglane, sest sellega on põhimõtteliselt valeinfo jagamine. Ning enne, kui sa ütled, et kanepil ei ole halbu külgi, siis kõigel on - nt ka liigsel veetarbimisel on väga negatiivsed mõjud.

Kui sul on soov kanepit legaliseerida, on paremaid institutsioone, kuhu pöörduda, kui Lapsemure. Uuri järgi, kes tegelevad Eestis seadusloomega ning millised huvigrupid soovivad hetkel kanepi legaliseerimist läbi viia ning liitu nendega.

To teemaalgataja kirjutas: ... maailm on korrupeerunud. Mitte kedagi ei saa usaldada. Vaata ringi Reedetu, tehis-Haigused levivad igal pool ringi (aids,hiv), Vaktsiinide sisse pannakse elavhõbedat, selleks et rahvaarvu suurust kontrollida ...
Minu teada pidavat kanep tekitama ka asjatut paranoiat - siin on elav näide sellest.

Mental kirjutas:
To teemaalgataja kirjutas: ... maailm on korrupeerunud. Mitte kedagi ei saa usaldada. Vaata ringi Reedetu, tehis-Haigused levivad igal pool ringi (aids,hiv), Vaktsiinide sisse pannakse elavhõbedat, selleks et rahvaarvu suurust kontrollida ...
Minu teada pidavat kanep tekitama ka asjatut paranoiat - siin on elav näide sellest.
Ei teaduslikult on leitud ja tõestatud, et et odavate/ja tasuta, vaktsiinidesse on pandud elavhõbedat. Hiv aretati välja CIA-palvel, ning lasti esimesena liikvele Mustanahaliste ja homode sekka, Tule oma mullist välja mees, Kõike seda sa võid leida ka uudistest kõik see on juhtunud. kui teadlased lihtsalt "huvi" päras laboris et mis siis saaks kui muteeriks õige seda viirust, ja hiljem on jälle uudistes, "Ja juba jälle on uus ravimatu haigus liikvel". Mitte mina ei ole paranoiline vaid meedia on, Ja kõigele lisaks mainin ma veelkord ära, MA EI OLE MITTE KUNAGI VEEL OMA ELUS KANEPIT TEINUD. MA OLEN LIHTSALT PALJU ASJU UURINUD. ja ma kindlalt arvan et ma tean rohkem kui sa, kes sa selleasemel et oma illusioonidest välja tulla(näed kogu oma elu läbi roosade prillide) lähed teisi solvama kes sinust rohkem teavad. Tore linn see eesti maa, omal ajal tehti liiga ja nüüd tehakse ka üksteisele liiga. Mine otsi abi, ja ma mõtlen seda heaga.

Reedetu kirjutas:Ma ei leia, et kanep on 100% hea asi
Nüüd räägime me arvamustest, see on sinu arvamus, minu puhul räägiks tõestatud faktidest
, aga jah sul on õigus, miski ei ole 100 protsenti turvaline. see on karm maailm kõik peab omavahel tasakaalus olema. sa ei saa näiteks vett üle tarbida sest üle 6 liitri joomisest päevas tekib intoksitatsioon. sa ei saa väga palju süüa sest sa läheksid siis lõhki. sama ka uimastitega, Hea ei saa õelda küll nende kõigi kohta aga siiski on osad kasulikud, nagu näiteks kohv ja dopamiin
Kohv on ajutegevuse stimuleerimiseks ja erksana hoidmiseks kasulik.
Kohvi ületarbimisest vb süda pahaks minna ja pea valutama hakata (omast kogemustest)
Dopamiin on loomulik hormoon mis tekib siis kui sa oled tõeliselt enesega rahul ja õnnelik. on ka väga tähtis ajutegevuse tootmiseks.
Dopamiini üle tootmise puhul võivad tekida Luulud/hallutsinatsioonid/empaatia puudulikkus (psühhopaatide puhul)
Samas aga Selle alatootmise puhul Võib tekkida afektiseisundi puudulikkus, liikumatus, apaatia, Jne

Palju asju on mille üle/valesti tarbimise tõttu võib tekkida kahjustusi.

To teemaalgataja kirjutas:
Reedetu kirjutas:Ma ei leia, et kanep on 100% hea asi
Nüüd räägime me arvamustest, see on sinu arvamus, minu puhul räägiks tõestatud faktidest
, aga jah sul on õigus, miski ei ole 100 protsenti turvaline. see on karm maailm kõik peab omavahel tasakaalus olema. sa ei saa näiteks vett üle tarbida sest üle 6 liitri joomisest päevas tekib intoksitatsioon. sa ei saa väga palju süüa sest sa läheksid siis lõhki. sama ka uimastitega, Hea ei saa õelda küll nende kõigi kohta aga siiski on osad kasulikud, nagu näiteks kohv ja dopamiin
Kohv on ajutegevuse stimuleerimiseks ja erksana hoidmiseks kasulik.
Kohvi ületarbimisest vb süda pahaks minna ja pea valutama hakata (omast kogemustest)
Dopamiin on loomulik hormoon mis tekib siis kui sa oled tõeliselt enesega rahul ja õnnelik. on ka väga tähtis ajutegevuse tootmiseks.
Dopamiini üle tootmise puhul võivad tekida Luulud/hallutsinatsioonid/empaatia puudulikkus (psühhopaatide puhul)
Samas aga Selle alatootmise puhul Võib tekkida afektiseisundi puudulikkus, liikumatus, apaatia, Jne

Palju asju on mille üle/valesti tarbimise tõttu võib tekkida kahjustusi.
Kallis inimene, su tekst on ju õigekirjavigu täis. Ma ei saa aru, mida sa lahmid siin üldse? Tee oma kanepipropagandat kusagil mujal.

Mental kirjutas:
haha ja ja siis neil on mingi see teema ka, et keegi pidevalt jälgib ja kuuleb ja ei tohi sellest üldse otse rääkida XD hahaha nii kui mainida sõna kanep on koe ou misasja millest räägid, mida kadakas* ma ei tea midagi
see on ausaltöeldes naeruväärne minu jaoks küll juba... kohati läheb utoopiliseks
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Reedetu kirjutas:Kui kanep on niivõrd hea, siis miks sa seda tarvitanud ei ole?
Sest ma katsun seda uurida ilma seda tarvitamata. sest ma pole veel päris 100 kindel et peale tarviitamist see mul ajusi sassi ei keera. aga olen uurinud ja puurinud et tervislik on ta küll. osadele. Ja kas sa teadsid Et Tetrohüüdcannabniol leevendab astma nähte paremini kui ükski muu ravim, ja mul on astma, otsiks sellele ka ravi, aga ennem ma Kanepit ei tee kindlalt kui see legaliseeritakse, ole nüüd mõistlik ära arva et ma kuritegelik olen.

Jänes kirjutas:
Mental kirjutas:
haha ja ja siis neil on mingi see teema ka, et keegi pidevalt jälgib ja kuuleb ja ei tohi sellest üldse otse rääkida XD hahaha nii kui mainida sõna kanep on koe ou misasja millest räägid, mida kadakas* ma ei tea midagi
see on ausaltöeldes naeruväärne minu jaoks küll juba... kohati läheb utoopiliseks
Mulle ei ole diagnoositud ühtegi vaimuhaigust tänan väga, ma lõpetasin oma koolid viitega, jah jkui kellegil veel kahtlusi on. :D

To teemaalgataja kirjutas:
termomeeter kirjutas:Moderaatorid ega administraatorid ei kustuta siin midagi vastavalt postitaja rahvusele, mis üldse polegi kellelegi teada. Kustutatakse teemaväliseid, viha õhutavaid jms postitusi.
Kui saa tõesti nii väidad siis teete te ju väga vähe tööd siin on ju räigelt palju vihale õhutamise postitusi. huvitav huvita, kindlalt kustutasid ära sest ma propageerin kanepit. nii et teeskle edasi oma "objektiivsust" mida sul pole

Kanepit nn propageerib ju kogu see teema sel juhul. Mina kustutan vaid teemaväliseid ja reeglitevastaseid postitusi. Kõiki postitusi süvenenult läbi lugeda ei jõua, seetõttu on ALATI olemas ka postitustest raporteerimise võimalus. Kui tunned, et kuskil on vahele jäänud postitus, mis kustutamist vajaks, siis palun väga, raporteeri. Raporteid vaatame igapäevaselt üle ja üldjuhul on seal välja toodud põhjendused postituse kustutamiseks/muutmiseks vägagi õiged.

termomeeter kirjutas:Kanepit nn propageerib ju kogu see teema sel juhul. Mina kustutan vaid teemaväliseid ja reeglitevastaseid postitusi. Kõiki postitusi süvenenult läbi lugeda ei jõua, seetõttu on ALATI olemas ka postitustest raporteerimise võimalus. Kui tunned, et kuskil on vahele jäänud postitus, mis kustutamist vajaks, siis palun väga, raporteeri. Raporteid vaatame igapäevaselt üle ja üldjuhul on seal välja toodud põhjendused postituse kustutamiseks/muutmiseks vägagi õiged.
Termomeeter meeter. See on minu algatatud teema ja mina kirjutan siia mida tahan on selge? :) Mul tuli just see fakt meelde, ja on väga näotu et moded ei lase kirjutada oma teemasse. see et ma lubasin jänesele 10 diagnoosi loopida, Pidi teie moderaatori seltsi ikka kõvasti solvama küll :D Hahhah hahdiahaahaa
Vasta

Mine “Suitsetamine”