Pikkus

Tere, tahtsin teada, et kui ma suitsetan, kas siis ma muutun nagu lühemaks? Praegu olen ma 167 cm pikk ja mulle ausalt ei meeldi nii pikk olla. Praegu teen iga õhtu ühe tobi ja ma tahaks lihtsalt natuke lühem olla, kuna mu poiss on must 7 cm lühem ja ma tõesti armastan teda, siis olen nõus suitsuga end "lühendama" aga tahaksin teada, et kas see aiyab??

Re: Pikkus

Tere

Oled Sa kindel, et Su poiss veel ei kasva? Pärast on tema mõne aasta pärast Sinust pikem.

Suits kasvu lühemaks küll ei tee. Mingi võimalus on, et pigem võib pidurdada kasvu. Kuid suits teeb ka palju muud halba: http://tubakavaba.ee/index.php?option=c ... &Itemid=28

Ehk siis - suitsetamine Su muret ei lahenda. Kuid kui vanad te olete? Ehk on võimalus, et noormees veel kasvab.
Ning üldsegist - kui tõesti armastate teineteist, siis ei tohi pikkuste erinevus takistuseks saada.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

lühemaks ei muutu, aga kasv võib kinni jääda. ja te olete tõesti kindlasti sellises vanuses, kus poisid tihti viskavad hoobilt pikkust nii, et poleks üldse osanud arvatagi. niiet lõpeta see suitsuga lollitamine - sa teed sellega ainult kahju endale. kui seda juttu ei usu, kuidas see su tervist kahjustab, siis mõtle vähemalt oma välimuse peale. suitsetavate tüdrukute puhul on peaaegu kõigi puhul aru saada, kes suitsetab ja kes mitte. rõve. :) ei mõtle halvaga

Lühemaks kindlasti ei tee. Sa küll ei öelnud, kui vana sa oled, aga kui poisil veel kasvuiga on, siis kasvab ta väga tõenäoliselt sust pikemaks. See on pigem haruldane, kui poiss on alla 167 cm, ikka vähemalt 170 peaks ikka täis kasvama. Eesti meeste keskmine pikkus on 180 cm.

Kui ma praegu seda lugesin siis tõesti mu suunurgad tõusid iseenesest :) Aga mina olen 12 saan kohe 13 ja poiss on 13 ning ta suitsetas varem pool aastat ja sellepärast äkki nii lühike? Kuigi tal on veel heelium hääl äkki veel tõesti kasvab? Võibolla tal ei ole jah murdeiga alanud ma ei tea aga ma väga loodan et ta kasvab

Heeliumhääl pole küll ilus asi, mida teise kohta öelda, sest isegi kui see tundub hea nali, siis paratamatult võtavad häälemurdeta poisid seda väga isiklikult, kuna ikka tahaks ju mehelikum olla. Sama hea nagu tüdrukutele öelda nt pesulaud. Neid asju ei saa ju ise muuta.

Aga teemasse - muidugi ta kasvab veel, kui häälemurregi pole ära olnud ja kui ta alles 13 on. Kohe kindlasti kasvab. Pooleaastane suitsetamine vaevalt seda nii oluliselt mõjutas. Ei ole vaja muretseda ega end lühemaks tahta.

Mina olen 156 umbes pikk ja olen 12.Seda ma arvan et te vist veel päris täiskasvanud ei ole (või olete?) ,aga suits võib panna su kasvu kinni küll, igatahes kasv ei kiirene kohe kindlasti.Kuid kasvu pikkus just alla läheks,siis seda arvatavasti ei juhtuks,ainult vanad inimesed läheb kasv tasapisi madalale kuna luud lähevad hõredaks.Muidu teismelised ja lapsed ei tohiks suitsetada ega õlut juua, kuna nad alles kasvavad ja arenevad kiiresti.Suits ja õlu teevad isegi palju hullemaid asju kui kasv ja neid on nii palju, et ei jõua neid öeldagi.
Vasta

Mine “Suitsetamine”