Kust te ostate/ saate?

Huvi pärast hakkasin sin lugema ja avastasin et mingid 10 aastased teevad pakk päevas O.o
Huvi tuli muidugi sellest, et algas selline teema ühe sõbraga.
Niisiis, kust te ostate?
( Niisama tahaks teada, ei plaani just sellist elu endale eriti teismelisena nagu ma olen )

Re: Kust te ostate/ saate?

Eks ikka varastatakse vanemate tagant, ostetakse kuskilt kahtlastest poodidest müüjatelt, keda laste tervis ei huvita ja kõigile müüvad, salasigarette saab ka müüjatelt kätte, palutakse suurematel osta jne. Ei soovita mingil juhul suitsetamisega nii noorelt alustada ja tervist rikkuda. Isegi kui kohe tervises tunda ei anna, siis vaatan oma a la 15-17-aastaseid tuttavaid, kes haisevad, hambad juba ära rikutud ja koledad - no milleks nii varakult endast juba selline rõvedik teha? Ise muidugi seda haisu ei tunne, ennast peetakse ikka väga atraktiivseks.

termomeeter kirjutas:Eks ikka varastatakse vanemate tagant, ostetakse kuskilt kahtlastest poodidest müüjatelt, keda laste tervis ei huvita ja kõigile müüvad, salasigarette saab ka müüjatelt kätte, palutakse suurematel osta jne. Ei soovita mingil juhul suitsetamisega nii noorelt alustada ja tervist rikkuda. Isegi kui kohe tervises tunda ei anna, siis vaatan oma a la 15-17-aastaseid tuttavaid, kes haisevad, hambad juba ära rikutud ja koledad - no milleks nii varakult endast juba selline rõvedik teha? Ise muidugi seda haisu ei tunne, ennast peetakse ikka väga atraktiivseks.
Võtan kogu jutu viitesse.

Nojah, mäletan kui kuskil 4 klassis hakkas üks poiss suitsetama, vähemalt kuulutas kõva häälega sellest. Peale
seda lõpetasin ma temaga rääkimise, sest hais oli ka koolis küljes mõnikord. Suht rõve, aga nüüd on sellest palju aastaid möödunud ja tuli see temaga jutuks.

Tänan vastuse eest, siin linnas isegi hakatti pahandama kui mul sõber tahtis kääritatud kalja osta kuna selles on pool promilli. :D

inimene123321 kirjutas:Nojah, mäletan kui kuskil 4 klassis hakkas üks poiss suitsetama, vähemalt kuulutas kõva häälega sellest. Peale
seda lõpetasin ma temaga rääkimise, sest hais oli ka koolis küljes mõnikord. Suht rõve, aga nüüd on sellest palju aastaid möödunud ja tuli see temaga jutuks.
Mul sama, mõndade kursakaaslastega lihtsalt ei suhtlegi iialgi, kuna ei kannata haisu välja. Mõni haiseb üleni, mõni natuke vähem, mõnel tuleb suust selline rõve hais, et no tõesti tahaks ära joosta ja oksendada. Mitte ainult suitsuhais, vaid kooslus igasuguste muude bakteritega ja no ikka väga hull, eales ma ei istu nende kõrvale. Mõnikord tahaks mõne suitsetajaga grupitööd koos teha, kellel sarnane plaan rühmatööks nagu minul, aga lihtsalt ei saa.

Külaline kirjutas:olen aga see ple kunagi mul välja tulnud..
Proovi võtta enne suitsetamist mingit okse rohtu või kõhulahtisit. See on küll rõve
aga siis kui oled seda "ravi" juba tükk aega kasutanud hakkab juba suitsetamisele mõtlemine
su kõhtu lahti ajama. Või kasuta kõige vastikumat suitsu mis sulle ei meeldi ja nagu
iseenesest kaob tahtmine ära.

Jootekol kirjutas:
antso kirjutas: Kas piisavalt vana välja ei paista siis aitab jutt, et isa saatis ostma.
Võib ka kirja isa sooviga :? ette näidata!
Sa ikka uskumatu tegelane siin. Alko vastu võitled kahe käe ja kahe jalaga, aga tubakat propageerid alakate seas? Lmao.
Millest järeldad, et võitlen alko vastu? Joogu aga rahulikult edsi! Minul täiesti ükskõik.
Mainisin ainult, et nohikud on need kes elu edasi viivad aga ega kõik ei kõlba nohikuks,
osa peab jääma joodikuks.
Sama suitsetamise kohta. Võin isegi lohutada, ega igale inimesele suitsetamine
kopsuvähki ei tekita ja kui tekitab siis tapab alles 20...30 asta pärast.
Hullumajas on pabeross kõva valuuta millega patsientidele teenete eest tasutakse või premeeritakse.

antso kirjutas: Kas piisavalt vana välja ei paista siis aitab jutt, et isa saatis ostma.
Reaalsuses selle jutu ega paberilipakaga küll alkoholi ega tubakat osta ei saa. Võib-olla mõnes väikses külakeses, kus kõik tunnevad kõiki ja tänu sellele on usaldus, et toode jõuab õige inimese kätte ja vahepeal seda ära ei tarbita.

Muidu kõige tavalisemalt saab tubakat kätte siis, kui omada täisealisi sõpru. Pea alati on suuremas sõprusringkonnas mõni täisealisest tuttav/sõber, kes oma jüngreid erinevate toodetega varustab.

itivend kirjutas:
Reaalsuses selle jutu ega paberilipakaga küll alkoholi ega tubakat osta ei saa. Võib-olla mõnes väikses külakeses, kus kõik tunnevad kõiki ja tänu sellele on usaldus, et toode jõuab õige inimese kätte ja vahepeal seda ära ei tarbita.

Muidu kõige tavalisemalt saab tubakat kätte siis, kui omada täisealisi sõpru. Pea alati on suuremas sõprusringkonnas mõni täisealisest tuttav/sõber, kes oma jüngreid erinevate toodetega varustab.
Huvitav, kui alkoholi ja suitsu müük täiesti vaba oleks, kui palju siis alaealiste
tarvitajate arv suureneks? Praegu on juures põnevus ja võimekuse proov, et kas saab kätte või mitte!
Minul kriibib veel kõrva täiskavanute väljendusviis, et lapsed ei tohi tarvitada. Seda öeldakse sellise tooniga nagu oleks suur õnn tarvitada ja vaesed lapsed on väga õnnetud kui ei saa.
Kes ikka laps tahab olla ja nii on paljud täiskasvanud ühed suured ässitajad ja nende mürkide reklaamijad kuigi ise väidavad vastupidi. Tõiskasvanutel on privileeg seda rämpsu tarvitada selle pärast,et kui inimene ei ole ka täiskavanuna nii tark, et oskaks ilma suitsu ja alkoholita elada siis sellised võibki maha kanda.
.

Ise kolteist ja hakkasin suitsetama väga varakult täpsemalt olin vist kümme vōi üheksa. Aga enamasti saadakse parmudelt annad paar kopikat vahelt ja naad on kohe nōus ja kindlasti ka sōpradelt kes täisealised, muidugi vagel on ka ise ostetud aga tihtipeale ei anta kätte. Ei soovita kunagi tegema hakata sest se keerab tervise ja suhted vanematega nii tuksi ja ei saa pärast lahti. Saan aru et kōike peab ära proovima aga se vōiks ka jääda ainult proovimiseks
Vasta

Mine “Suitsetamine”