Re: e-sigaret

#5
aaksu kirjutas:mul tüdruk uuris selle kohta ja seadus seda ei keela va siis kui see sisaldab tubakat, samas on keelatud lastel neid osta ja teha.
(Kui see sisaldab nikotiini*)
Baby, I don't know what love is, maybe I'm a fool, I just know what I'm feeling and it's all because of you. ˇˇ

Re: e-sigaret

#7
Nikotiiniga vedelike müük on Eestis kõigile keelatud. Alla 18 eluaastat ei tohi poest osta ei e-sigarette ega vedelikke, sõltumata sellest kas on nikotiiniga või nikotiinita. Aga samas pole see tubakatoode ja praegused seadused sisuliselt ei keela alaealisel e-sigaretti teha, aga eks see ka üsna pea muutub.

Re: e-sigaret

#8
Kõige pealt muutub see koolide sisekordades, kus hakatakse täpsustama seda, kas näiteks koolis on okei tarbida tunni ajal täisealistel õpilastel mokatubakat, kas alaealised võivad kanda/kasutada koolis kaasas e-sigarette (jah, praegu veel kehtib seadus, mille järgi tubakaga mitte seotud vedelike suitsetamine pole keelatud, sama hästi võiks iga päev ka puulehti või sammalt suitsetada, keegi kätt ette ei pane), energiajooke, mittealkohoolseid ehk siis 1,2 promillisisaldusega jooke jne. Seaduse loome/muutmine võtab aega ja enne tehakse see korda selliste aktidega, mille muutmine on kergem.
Vasta

Mine “Suitsetamine”