Re: jäin kanepiga vahele

ants14 kirjutas:Jäin salamendile vahele kanepiga. Kanepi tõmbamist nad ei näinud ega kanepi kotikest samuti, võeti ainult kuseproov mis oli positiivne. Eelnevaid karistusi mul pole ja koolis ka kõik ok. Huvitav mis karistus tuleb? Hoiatust vast ei tule? :D
Vastulause saab kirjutada,aga see ei huvita härrasid,kui sa mingi 14 siis saad 40€.Ma võiks pikalt rääkida uriiniproovi võtmis ja käitlemis nõuetest,aga see on nagu haneselga vesi kohtuvälisele menetlejale.Aga alati on võimalus halduskohtusse kaebus esitada 15 päeva jooksul pärast otsuse saamist.Halduskohus on riigilõivu vaba,tuleb hästi ja korrektselt kirjutada kaebus,mille sisu kirjeldab täpselt,kõiki menetlustingimuste rikkumisi.Aga,kuna trahvi suurus ei tasu seda suurt tööd ära,siis on mõtekas aind põhimõtte või kogemuse omandamise jaoks,kohtusse pöörduda.

Tartukas kirjutas:Soovitan eelmise debiiliku nõuannet mitte kuulda võtta ja trahv lihtsalt ära maksta. Pole vaja mingit bürokraatiamasinat käima lükata mingit tühise trahvi pärast, kui veel ise süüdi ka oled.

Suured sõnad nii väikse nolgi kohta.Süüdi või mitte,selles pole küsimus,kui midagi menetleda,siis tuleb seda korrektselt teha.Aga,nii tore vaadata kohe suure suuga kukki.

Sinusuguseid menetlejaid varemgi nähtud. Kui põrgata tahad, siis põrka postkasti mulle. Varemgi kohtusse mindud kuna nt paberil kuupäev vale jne, mõttetu debiilsus ja hiljem tuleb elus niikuinii tagasi sulle. Soovitan siiski eetiliselt käituda ja pedereerima mitte minna.

Tartukas kirjutas:Sinusuguseid menetlejaid varemgi nähtud. Kui põrgata tahad, siis põrka postkasti mulle. Varemgi kohtusse mindud kuna nt paberil kuupäev vale jne, mõttetu debiilsus ja hiljem tuleb elus niikuinii tagasi sulle. Soovitan siiski eetiliselt käituda ja pedereerima mitte minna.
Parem kui kits olla,mis ma sulle ikka kirutan sa nutte kaebama kohe.
Vasta

Mine “Suitsetamine”