Rootsi kruiis

#1
Nimelt on varsti klassiga Rootsi kruiisile minek ja tahaksin paarile küsimusele vastust. Kas laevale on üldse ohutu võtta suitsupakk kaasa/osta laevalt suitsu kaasa? Nagu turvade ja vahest sadamas olevate koerte tõttu? Ning kus laeval üldse suitsu teha saab? Seal on küll jah need eraldi kohad suitsetajatele, aga seal võib ju õpetajale või turvale vahele jääda ja väljas rõdul vms vist ka ei tohi seal suitsu teha vist? Kui teil on kogemusi või teate midagi, siis andke ka üleüldisemat infot selle kohta jne.

Re: Rootsi kruiis

#6
Külaline kirjutas:No siis ära tee suitsu, johhaidii. Või oota, kuni õpetaja magama läheb kajutisse öösel ja mine kimu oma suitsud ära.
Deem, kle, laeval on sitaks korruseid ja kohti, kus õps olla võib, väga väike tõenäosus, et sa vahele jääd seal. Me lasime laeval segipeaga ringi terve 2 paralleeliga ja õpsid tõmbasid ka segi ära ennast, pmst jah, ilmselt teil nii hulluks asi ei lähe aga siiski, kedagi ei koti see suits seal. :D

Re: Rootsi kruiis

#7
Tartukas kirjutas: Me lasime laeval segipeaga ringi terve 2 paralleeliga ja õpsid tõmbasid ka segi ära ennast, pmst jah, ilmselt teil nii hulluks asi ei lähe aga siiski, kedagi ei koti see suits seal. :D
Ei teagi ühtegi Rootsi tripi, kus õpsid poleks ka end segi koos õpilastega joonud.

Re: Rootsi kruiis

#8
laeval on suht savi teha turvadel on jumala pohhui kui vana oled :D
Me käisime kah klassiga rootsi kruiisil päeval laevaga sõites oli jahm veits adekas sees kui nn rõdul sõbraga kimusime..
Aga õhtul on savi seal paljud teevad.. peidad end pmtselt teiste sisse ära ja võid jumala pohhuilt teha :D
ma olin 14 ja sain klubis isegi veini kätte :D
Vasta

Mine “Suitsetamine”