Re: Kangeim suits

Külaline kirjutas:Jep, sama siin, kõik jahuvad marpsidest ja muudest kallitest markidest, aga minu jaoks on parimad punane Paramount ja punane Bond.
Paramount jah, selle nimi ei tulnud mul alguses meelde. Aga bondi ma lihtsalt ei soovita, ta võib kange olla aga rõve on ka pealekauba.
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"

iamanxiety kirjutas:
Külaline kirjutas:Jep, sama siin, kõik jahuvad marpsidest ja muudest kallitest markidest, aga minu jaoks on parimad punane Paramount ja punane Bond.
Paramount jah, selle nimi ei tulnud mul alguses meelde. Aga bondi ma lihtsalt ei soovita, ta võib kange olla aga rõve on ka pealekauba.
Bond ja rõve? Ma ostsin paramounti kunagi, rohkem seda viga ei korda.

vertigo kirjutas:
iamanxiety kirjutas:
Bond ja rõve? Ma ostsin paramounti kunagi, rohkem seda viga ei korda.
Oi kurat ma ka ikka idioot, Moret mõtlesin hoops. :D

Külaline kirjutas:Ega ma teid või kedagi teist konkreetselt silmas ei pidanud. Lihtsalt Paramounti tehakse tihti maha. Ükskord oli mul isegi selline juhus, et üks mustlane pommis suitsu ja kui ma Paramounti välja võtsin, siis ütles ne nada, ne nada.
Haha, ega mõned lihtsalt ei kannata seda suitsu.

Nö algajad suitsetajad ütlevad et kollane camel on 1 kangemaid, kuid tegelt seal nikot 0,7 ehk 7mg mis pole tegelikult väga kange kui ära harjud (teed ühe paki ,oled juba harjunud kui oled kaua teinud). Kollasel camelil tuleb lihtsalt viimase paari maffi peale ilge niko laks ja alguses võivad tekkida tasakaaluhäired ,kui pole seda enne teinud nii et soovitan võtta väikesed maffid kui esimest korda proovid ja las igaks juhuks oleks keegi kaasas kui peaks midagi juhtuma (paljude tuttavatega olnud et ei suuda väga liikuda ja kõndimisel abi vaja). Alusta alguses lahjema tobiga ja ära mine kohe kange peale üle kui pole kindel. Marlboro red peaks minu teada olema eestis kangeim, nikot 1.0 ehk 10mg. Pole mingi ekspert, kuna ise alles alaealine.
Vasta

Mine “Suitsetamine”