Re: Laevale...

Minu arust need koerad seal Helsingis küll suitsu välja nuuskima ei hakka, sest suitsu võib ju nagunii igaüks sõidu ajal osta ja kimuda ning mitte, et ma üldse seal mingisuguseid nuuskivaid koeri näinud oleks. Snusi kohta on ilmselt sama asi või noh, Rootsi kruiisil olles vähemalt.
Life is either a daring adventure or nothing at all.

Mina pole kordagi mingeid nuuskivaid koeri näinud, samas ma sõidan ka autoga Helsinkisse.. aga noh, kui ma näen juba laeval, kuidas inimsed tassivad meeletutes kogustes alkoholi ja ka suitse välja.. siis.. ma ei mõista.. milles probleem?! suitsud on kotis .. keegi ei peaks midagi ütlema.. kui sa just ise seda nägu pole, et appiappi, mis ma teen.. Autoga on mõnes mõttes hirmsam, sest autodes on nagu ikka kõike rohkem, nii alkot, kui suitse.. ja toll võib jumala tuimalt su kinni võtta.. Kahjuks seda, ma ei oska öelda, kuidas oleks Eestis minnes..et kas kontrollitakse hullult jms.. :S

Ilmselt küll ja jumala eest, kui sa paned need suitsud ja asjad endale kuskile oletame suurde misiganes spordi kotti kasvõi, no issand, keegi ei võta ju su kotti lahti ja ei hakka vaatama, oioi, sul on siin suitsud noniii... lennukil on asjad karmimad.. seal võetakse kõik käest.. :D laeval on suht koht savi sellistest asjadest.. VÄHEMALT MINU ARUST..
Vasta

Mine “Suitsetamine”