Kui te suitsetate, siis mis east alates?

enne 10-ndat eluaastat
Hääli kokku: 12 (11%)
10st kuni 15-da eluaastani
Hääli kokku: 82 (75%)
16st kuni 19-da eluaastani
Hääli kokku: 13 (12%)
olin vanem kui 19 aastane
Hääli kokku: 2 (2%)
Hääli kokku: 109

jah...suicetamine on paha harjumus...kui seda võib nii nimetada...a mina hakkasin juba väga varakult suicetama...olin vast 11 siis. siis hakkaski elu pahupidi minema...jah...a maha ka ei taha enam jätta :?

ei taha
üldse ei taha
ja pole proovinudki
mis siis et mulle on suitsu isegi topitud
umbes et võta võta mis sul viga on
mu tädi on meie juures kodus aastaid suitsetanud

kuid imelik on see
et mind köidab suitsulõhn
st lõhn mis tuleb suitsetamise ajal eraldub
seda lõhna mis inimestel küljes on pärast suitsetamist, on halb taluda
kuid tõesti ...
veider
see lõhn on tõesti lausa KÖITEV ... maitea :/

see oli väga halb harjumus!!! :( sellest oli raske lahti saada!...ma ei oleks ise suitsetma hakanud,aga seltskond oli selline...ei tahtnud seal kambas ka mingi erand olla....hiljem hakkasin selle probleemiga tegelema :) raske ta oli :? ,aga hakkama sain! siis ,kui olin seal seltskonnas juba tavalin inimene,hakkasin ka mitte suitsetama....selles aitas kaasa ka üks mu venelasest poiss,kes ise oli suitsetamise fänn(kui nii võib öelda :wink: ), ta hoolis minust lihtsalt nii palju,et ei lubanud mul võtta,ega teistel anda...sest kui suitsetasin,siis vahepial paar tundi pärast suitsu ei saanud enam korralikult hingata....läksin arsti juurde....too ütles,et suits võis küll selle põhjustajax olla

IGATAHES,PROOVIGE ÄRA :roll:
KUID ÄRGE TAHTKE SELLEGA MULJET
AVALDADA!!!:x
proovin olla mina ise

Ossa issand!!!....Juba 11 aastaselt juuakse mälukasse....järjest nooremana hakatakse igasugust jama tarbima....Mina oli vist 14 kui hakkasin suitsu tegema ja jooma....aga mingi aasta aega ei ole enam väga purjus olnud,prääägu olen 17...suitsu teen küll igapäev ja ei näe põhjust miks peaksin mahajättma..ennem jäta joomise maha kui suitsetamisel.

VanDram kirjutas:Passiivselt akkasin suitsetama kui olin 7 nüüt olen 14. Pikkuska mul 180, nii et see jutt et suitsetamine paneb kasvu kinni on kll väga vale
suicetamine mõjub igale inimesele erinevalt...mul lühikesi tuttavaid jagub :D
Lonely Tears From Heaven And Heart Are Only Here To Break Us A Part

Ei suitseta.... kunagi 15 a sai ära proovitud aga oma raha eest kunagi ostnud pole. Ei raatsi. Rahaga targemiatki teha... Niikuinii teda alati vähe hakka siis veel suitsuna taevasse laskma!
Ühel päeval astusin kaks sammu et minna kolmandasse olekusse.
I am insane....

suitsetamist alustasin kui olin 13 , tegin viis aastat ja nüüd olen 5,5 kuud ilma suitsuta elanud, raske ta ju on (elukaaslane suitsetab) aga saan hakkama. naisterahvana tahaks terveid ja nikotiinist sõltumatuid lapsi saada.

hakkasin suicetama 2 ja pool aastat tagasi! olin noor ja loll, mõtlesin et mis see kax suicu nädalas, päevas, tunnis ikka teeb! nyyd olen 18 aastat vana ja lääb pea pakk päevas!
ei taha nõme ja vastik on...a ikka teen! olen proovinud maha jätta a ikka leidub mõin positiivne kinnitaja mis räägib suicetamise kasux!
lubasin endale, et euroopasse lähen ilma suicu pakita, st et esimesest maist jätan maha...ex näis
Igaljuhule ei luba ma yhelgi mitte suicetajast sõbral suicu proovida, sest pole midagi rõvedamat kui plika kel koni hambus!

ma hakkasin suitsetama 11a ja praegu 14 ja ikka veel,maha ei suuda jätta ja midagi ei oska teha,olen nii palju proovinud maha jätta,ei soovita kellelgi pikalt suitsetada,sest harjumus jääb külge ja ei lähe enam ära.

Huvitav, mis ajendab teid, õige noorukesed seda tobi endale suhu toppima?? Kas on see siis tõesti nii "IN" ja eksootiline?? Ma olen ise ka proovinud ja see on ju jäle. Vastik maitse jääb suhu ja üldse on rõve. Pealegi minge kõik biomeedikumi muuseumi. Seal on suitsetaja kops ja mittesiutsetaja kops :wink: Julm ikka milline vahe. Üks on selline beez v selline hele täiesti..ja teine (suitsetaja oma) on nagu süsimut..mõned heledamad laigud peal. Te retsite ju ennast ise ära nii!!

Olge terved ja iseseisvad! Ärge tossutage :)
Päikest!! ;)

jah kunagi sai proovitud just selle tähelepanu pärast ja et ka lahe olla ,siis läks see puum ülae aga suitsetamine jäi külge.lahti ei saanud tükk aega kui aga ühel jõululaupäeva hommikul isale vahele jäin jätsin kohe hoobilt maha sest nii jubedaid jõule ei ole mul veel kunagi olnud ja enam ei taha ka.
aga viimasel ajal olen jälle kudagi endale märkamatult suitsu tegema hakanud eksamid ja puha ajavad nii närvi ja pinge on nii suur et ei saa kohe kudagi teisiti.

Ega siis suits ei aita sul eksameid paremini sooritada. Mul on ka eksamid ja värk , aga ei mingit suitsumõtetki. Hea soovitus on: söö đokolaadi! Vot! :wink: See aitab su närve rahustada ja sis on midagi närida ka. Kui õpid siis oled niikui niigi keskendunud ja äkki ei tule siis pähegi suits. Ja ära unusta oma jubedaid jõule. (sõstrake kasutab hirmutamise meetodit, aga äkki jääd siis ikka õigele rajale??)

Edu ja pea ikka vastu. Paar nädalat veel ja vsjo! :P
Päikest!! ;)

hmm...

minna hakkasin suitsetama kui olin 13 :lol: ja nüüd enam ei saa sellest vastikust harjumusest lahti ka enam :( jube vastik on olla teades et mul on suitsukad juures ja eriti jääb see ju kylge juustele:( kuidas ma saax suitsetamist maha jätta olen proovinud miti itu mitu korda aga ei õnnestu :cry: endalgi on juba suht nõme olla...
siutsetama hakkasin sellepärast et kõik suitsetsid ja ma läxin selle massipsyhhoosiga kaasa...loll mina...
no saan aru kui meesterahvas suitsetab noh sellele ei vaata ju keegi imelikult. Aga kui nähakse tydrukut siutsetamas siis on kohe :shock: selline face peas...
Ärge isegi mõelge suitsetamisele.... :D

ehee no ma ei tea kuidas te ei suuda mha jätta kes siin oma 2 aastat suitsu teind. olen ka suitsetaja olnud ning alustasin umbes 12 aastaselt pidevat suitsetamist (umbes pakk päevas). Kui ma olin juba 2aastat suitsetand ei olnud minujaoks nüüd küll mingi probleem näiteks paarpäeav mitte suitsetada. Te lihtsalt ärge mõelge sellest ning otsige mingi hea tegevus näiteks sportige.

:D no ma alustasin alles 16 või oli see 17 ei olnud ette kavatsetud arvuti pärast igavusest hakasin suitsetama ja ei suitseta nii palju,mõnipäev on ilma kuna suitsu lissalt pole ja kerjama ka ei lähe,mitte välja vähemalt,nii palju kardab inimesi ja nii palju ka austust ;) mitte nii madalale langeda,pole see suiysu vajadus midagi nii suur
Mida iganes

ma hakkasin kah 13 suitsetama nüüd saan 14 haige on koguaeg peab nuusutama kas on või ole suitsuhais juures :S

ma mõtelennüüd sellepeale kuidas ma sain ülemistel perroonil avalikult suitsu teha :?

proovitud teen ja karta on et jään kah tegema
kuigi tobihaisuga on vahest jama lugu küll...
paarkorda olen isegi nii pool aastat maha jätnud järjest !
aga siis tekib mõni mitte stressivaba olukord ja siis rahustab mõnusalt maha ;)
tean et on kahjulk jne jne jne...
pole lihtsalt midagi teha selle kohta....
muidu esimest korda proovisin kui olin 2 klassis siis kuni 4 klassini oli paus ja sealt hakkas asi käest ära minema...
2 klassis lõpetas see et jäime õpetajatele vahele kolmandal päeval õnneks vanematele ei teatatud ja nii sai rahumeelselt asi lahendatud...
pragusel hetkel vanemad teavad et suitsetan ja on sellega leppinud
Tänan !
Teie Hr.Tundmatu
Pilt

Re: Kui te suitsetate, siis mis east?

11 aastaselt proovisin , 12 aastaselt (praegu) hakkasin tihemini tegema , a sõltuvuses pole , ja arvatavasti ei taha ka enam , kuna täna , suitsetasin slim'i mentooliga , ja alguses polnud midagi ja kui ma tugevalt alla tõmbasin , hakkasin köhima ja no kui ma koju läksin , siis ma oleks peaaegu kokku kukkunud ja täielik peavalu on , igakord kui püsti tõusen on rõve tunne , niiet suitsu isu läinud vähemalt tükiks ajaks .
Tunne end nagu kodus , korista mu tuba ära ! ; dd
sinuga välja ? ei kunagi . kas ei kunagi sobib ? .

Re:

VanDram kirjutas:Passiivselt akkasin suitsetama kui olin 7 nüüt olen 14. Pikkuska mul 180, nii et see jutt et suitsetamine paneb kasvu kinni on kll väga vale
mis kuradi passiivne suitsetaja sa oled?! passiivne suitsetaja on see, kes viibib suitsetavate inimestega koos ühes ruumis ning ise ei suitseta, pühapäevasuitsetaja on see, kes harva tõmbab, get your facts right!

Re: Kui te suitsetate, siis mis east?

10 aastaselt proovisin esimest korda. :D ise suht tahtsin ,õnneks sõbranna suitsetas siis mngi 2 korda oleme suitsetanud aga mulle ikka ei meeldi tglt. SEE EI OLE LAHE :? minuarust need noored kes ütlevad et:" Ma hakkasin 8 aastaselt suitsetama nüüd olen kolmteist juba, suits on täiega hea !" Minuarust nad on omaarust lahedad. Aga kkuidas? Nad ei ole üldse lahedad! :? ma vaatan mngi noorte kari suitsetab ja mõtlen et nad arvavad raudselt et mingid ägedad ja nii edasi. AGA TE EI OLE ! :P Aga otsusdage ise kas suitsetate või mitte, mina ei saa teid keelata ja ega kui saakski siis ei keelaks lihtsalt võtke teadmiseks et see kahjustad teie tervist.
Vasta

Mine “Suitsetamine”