Re: Lõhnade peletamine!

Ma lihtsalt tuulutasin end õues natuke, ei hõõrunud käsi kuhugi... panin lihtsalt nätsu suhu, enne kojuminekut viskasin ära tavaliselt. Ainus asi mis aitab kindlasti on värskes õhus enda tuulutamine, kõnni ringi ~pool tundi ja korras. Ning ära pane käsi tasku, sõrmede vahelt peab õhk vabalt läbi käima.

Näppudelt saad ära, kui käsi pesed või vastu lehti nühid.
Riietelt saab tuulutamisega (väga õudne on, kui keegi suitsetab ning siis hiljem laseb endale mingit deodoranti või lõhnaõli peale, kohutav lõhnasegu tekib).
Suust saad ära, kui sööd. Näts teeb asja ainult hullemaks.
Don't regret anything you do, 'cause in the end, it makes it who you are.

Klassikalisemad on nätsu närimine ja lõhnaõli peale panemine. Mina isiklikult olen kohvi joonud ja siis veel oma sõrmed ka sinna sisse pannud :lol: :lol: Mõnus kohvikas jäi näppudele külge :D Natuke jäi suitsu lõhna näppudele veel aga sellest sai aru ainult siis kui nina sõrmede vastas oli. Kodus igatahes ei saanud keegi aru, et ma midagi teinud olin :D See töötab muidugi vaid hingeõhule ja sõrmedel ka ikka aga et riietelt lahti saada soovitan väljas natsa uitada,tuulutada end :wink:
Ainus kelle peale sa ALATI loota saad,oled sa ise

tavaliselt kannan väljas olles väikest kätekreemi potsikut kaasas, siis saan koduteel seda näppudele hõõruda. või lähen koju jõudes ruttu oma tuppa ja panen näppudele sprei-deodoranti.
olen ka hambapastat kilekotiga kaasas kandnud, kui nätsu jaoks pole tahtmist raha raisata.
ja kui kanda jopet ja käiste osa on selline nagu villasem võinii, siis keeran suitsu tehes selle sissepoole, kuna karvasele/villasele materjalile jääb lõhn palju paremini peale kui mujale -.-

Tuuldud väljas , hingad sügavalt sisse,sööd nätsu, kasutad lõhnaõli (naistel just juustele kui juuksed lahti),tegemisel proovi vältida tobi tossu.On ka võimalus teha ''gängsta'' moodi tobi see käib niiet sa ainult hoiad tobi suus ja teed ilma käteta.(seda on suht vastik teha toss läheb silma)
Tüdruk siin pool.
See on minu arvamus!
Teeks äki täna natukene matat?Liidaks sind ja mind, lahutaks riided ja korrutaks sind terve öö.

jaah, kõige parem on nii et lähed kodust eemale, suitsetad ära ja kõnnid vabas looduses kuskil umbes pool tundi ja lähed siis koju. näts ei teeks ka paha :) ise kui kuskil siseruumides olen teinud ja nt kui vanemaid kodus pole aga peaksid üsna varsti kohale jõudma, siis teen lihtsalt aknapeal v toas ja jätan akna lahti et suits tuppa ei jääks. ja muidu lõhnaõliga pärast piserdades..
jaaa mm, mis veel? kui suitsetad siis oleks mõtekam seda välja puhuda nii, et see sinu peale ei satuks (oletame kui tuul puhuks siis sinu poole), vaid puhu see eemale et juustesse seda haisu ei jääks jne.. seega variante on mitu :D
Do what u love & f'ck the rest

Seoses selle pesulõksu kaasas kandmisega. Pesulõks ei tohi liiga tugev olla, ning sellele hakkavad ilgelt haisud külge, seega ei soovita just taskus seda kanda kaasas. :D
Miks te ootate 30minutit? Üldjuhul 10-15 minutit ja suitsuhaisud enamjaolt kadunud. Näppude haisu ei tunne pmst mitte keegi, kui sa ise oma näppe kellegile ninna ei torka.
btw imo: kõik, kes muretsevad haisude pärast on siiski liiga noored suitsetamiseks.

seda arvavad suitsetajad, et 10-15 minutiga on haisud kadunud. nii et kui vanemad ei ole suitsetajad, siis oleks ainus lahendus mitte nende lähedale minna. sest mina kui mittesuitsetaja tunnen küll suitsetaja lõhna järgi ära, kui ta just samal päeval suitsetamisest hoidunud pole ja lisaks veel duši all käinud ja kõik riided selga värsked pannud. see lõhn jääb ju nii kauaks külge.

termomeeter kirjutas:seda arvavad suitsetajad, et 10-15 minutiga on haisud kadunud. nii et kui vanemad ei ole suitsetajad, siis oleks ainus lahendus mitte nende lähedale minna. sest mina kui mittesuitsetaja tunnen küll suitsetaja lõhna järgi ära, kui ta just samal päeval suitsetamisest hoidunud pole ja lisaks veel duši all käinud ja kõik riided selga värsked pannud. see lõhn jääb ju nii kauaks külge.
Sul on mingine eriline anne suitsuhaisuga. :)
Suitsetaja ise tunneb endal tükk aega suitsuhaisu. Teised ei tunne üldjuhul. :)
Mul oli ka ema nina nagu miskine suitsu-radar, käisin suitsul ära, tulin 15min pärast tagasi, midagi ei tundnud ta. :)

nätsu ma väga ei soovitaks, näiteks kui jood viina ja tahad haisust ära saada, ja sööd nätsu, siis see teeb ju palju hullemaks, sama on ka suitsuga.
aga ise tavaliselt ei tee tund aega enne kojuminekut suitsu, ja siis söön kommi võimidagi, ja sammal aitab hästi kätele. tegelikult need lehed ja värgid aitavad ainult viieks minutiks, hais tuleb tagasi. aga kui ma koju lähen, siis panen oma mantli ära ja pesen kohe käed puhtaks, ja teen näo pähe, nagu kardaks kollatõbe :D

Muide mu ema paneb ka mul suitsuhaisu tähele, kui ma olen ainult pool tundi jalutanud. Tavaliselt pean ma üks poolteisttundi olema suitsuta, enne kui koju lähen, siis saan kindel olla, et hais läinud. Kuigi sõrmedel ja suus on see ikka, aga suhu panen nätsu (mis mul TÕESTI aitab, ma ei mõista, kuidas see teil ei aita) ja näpud on suva.

Külaline kirjutas:Minu teadmiste järgi on nii, et ainuke asi mis aitab, on kuuseokste söömine ,võinoh mitte okste vaid need okkad vn .. Rohelised " ribad " kus otsas käbid on :D
ASI MIS AITAB KÕIGE ROHKEM ! :D
(Ise pole suitsetaja, aga olen kuulnud) :D

Oi issand, millele maailm läheneb, täielik linnakas oled ju, ei tea isegi sõna ´kuuseokas´

Mina hõõrun käsi näiteks puulehtedes või murus, toas ei suitseta ja suitsetades panen alati juuksed kinni. Kõige paremini aitab ringi jalutamine ja lihtsalt tuulutamine. Käte pesemine töötab väga hästi, aga väljaspool kodu on natuke keeruline käsi pesta. Söömisega täpselt samamoodi.
Vasta

Mine “Suitsetamine”