Re: Täielikus sõltuvuses.

Kõige tõenäolisem on, et sured noorelt kas vähki või südame veresoonkonna haigustesse, saad elus mitu insulti, mille tagajärjel jääd kas poolest kehast halvatuks, kaotad kõnevõime vms. Kui veab saad infarkti ja sured kiirelt, vähigagi helget tuleviku oodata pole.
Suitseta terviseks!
Inimene eksib niikaua,
kuni ta püüab edasi!

tagajärg on see et tekib vähk näiteks ühte kopsu ja siis lõigatakse see sinult naksaki ära. ja siis sa elad oma ühe kopsuga ja muudkui lõõtsutad hingata sest siis sa pead topelt kiiresti ahmima seda. nagu mingi surev koer oled oma lõõtsutamisega..
noh jah lõhn ja kõik siuke ka. haised meeldivalt. hambad on ilusad kuldsed ja augud tekivad ka palju kiiremalt.
aga boonusena ütlen et sa näed väga cool välja kui koni koguaeg ees tossamas. nagu mingi fekalist/traktorist. need ju väga populaarsed ja hinnatud tegelased meil siin. naistele ka kindlasti meeldivad need hallide nägudega ja solgiaugu lõhnaliste suudega tobitajad.
anoh sinu elu, ise tead mis teeb sind õnnelikuks.
o_O

soovitan sul on osta nikotiininätse .
tarvita neid ja hakka iga nädala nende kogust vähendama,kuni lõpuks sa enam üldse nikotiini ei vaja.
Suitsetades sa samamoodi kogust vähentada ,aga sellega rikud ikka oma kopse.
Nii et tarvita neid nätse ,siis ei rikku sa oma kopse vähemalt.
Ise sain tänu nätsudele sellest pahest lahti ja peale selle on mul hingata kerge,ning engergiat ja võhma on palju rohkem.

tegelt ma arvan, et suitsetamine ei ole alati põhjus mingiks kopsuvähiks või muuks haiguseks mis sellest tulla võib. see oleneb inimesest vist. mõned teevad mingi terve elu peaaegu ju ja elavad 100 aastaseks jms, ma tean ka ühe inimese vanaisa, üle 70 ja teeb ka mingi paki päevas vms, tervis jumala korras. see on niii haige jutt kui keegi tuleb rääkima, et suitsetamine tekitab mingit kopsuvähki jms, aeglustab kasvu (haha), mina ei tea. inimesed teavad neid asju ju, ja nii paljud suitsetavad ja neil pole midagi viga. kaks pakki on jaa palju võibolla aga noh, kui tahad siis tee, kui suitsetad siis peaksid teadma ju mida see endaga kaasa tuua võib ja pmst sellistel inimestel peaks enda tervisest või elust suhteliselt savi ka olema ju?

psühhopaat- kirjutas:tegelt ma arvan, et suitsetamine ei ole alati põhjus mingiks kopsuvähiks või muuks haiguseks mis sellest tulla võib. see oleneb inimesest vist. mõned teevad mingi terve elu peaaegu ju ja elavad 100 aastaseks jms, ma tean ka ühe inimese vanaisa, üle 70 ja teeb ka mingi paki päevas vms, tervis jumala korras. see on niii haige jutt kui keegi tuleb rääkima, et suitsetamine tekitab mingit kopsuvähki jms, aeglustab kasvu (haha), mina ei tea. inimesed teavad neid asju ju, ja nii paljud suitsetavad ja neil pole midagi viga. kaks pakki on jaa palju võibolla aga noh, kui tahad siis tee, kui suitsetad siis peaksid teadma ju mida see endaga kaasa tuua võib ja pmst sellistel inimestel peaks enda tervisest või elust suhteliselt savi ka olema ju?
Nii siinkohal alustan vaidlust- suitsetamine soodustab kopsuvähi- keelevähi teket.
Samuti soodustab südameinfarkti jms.
öötan ise meditsiinis ja puutun sellega tihedalt kokku- seega see ei ole haige jutt vaid meditsiiniliselt tõestatud.
See ei tähenda et selle igaljuhul saad, selleks peab väheke ka soodumust olema, vähiks ma mõtlen, aga südameinfarkti soodustamiseks ei pea olema mingit eelsoodumust ega midagi.
Kasvu see otseselt kinni ei pane küll aga aeglustab.
Inimene eksib niikaua,
kuni ta püüab edasi!

okei, ma ei mõelnudki, et ta neid ei soodusta, aga see ikkagi oleneb inimesest ka ju, kui mõni on nõrgem jms, haigustele vastuvõtlikum jaasja, siis noh, ma ei tea. ja haige jutt selles mõttes, et igale inimesele räägitakse seda. milleks? et teda ära hirmutada vms? kui inimesele meeldib see tegevus, siis ei ole midagi teha ju. teavitada võib küll nendest haigustest kui ta veel ei tea, aga mitte nii nagu enamasti räägitakse, et kindlalt lõpetad mingi vähiga või sured noorelt võimidagi. sest kui on sõltuvus siis selle jutu peale ta ju vist ikkagi maha jätta ei saa? siis kardab või muretseb koguaeg enda tuleviku pärast näiteks. sellesmõttes, et see on nagu nende teiste asjadega, narko jms, alati tuuakse välja kõige halvemad asjad ja öeldakse otseselt või siis nii, et teine inimene saabki niimodi aru et need asjad temaga kindlalt juhtuvad, kuigi tegelt ei ole alati nii ju.
kui need suitsud nii hullud oleks, siis neid ei müüdaks ju niisama poes jms. enamus kes suitsetavad, neil pole midagi viga. või noh jah, kopsud on võibolla rikutud ja infarkti võib kergemalt saada ja ma ei tea.. aga sellesmõttes ikkagi võiks nendest mõlematest asjadest rääkida ju, halbadest ja headest ka. kui neid on. ja kindlalt on ju, näiteks see tegevus ise, mõned kirjutasid et neil aitab mõelda jms. ja siis mingid inimesed räägivad mingitest kõige hullematest haigustest mis ainult võivad tulla ja tavaliselt ei tule ka (vist, ma ei tea ju. enamus suitsetajatel ei ole nendega probleeme?), ja need kes usuvad hakkavad muretsema aga ei saa suitsetamist maha jätta ka, ja siis tuleb probleeme ainult juurde ju.
ma ei tea, pikk tekst, vahet pole ka vist, ma ei tea mis mõttega ma kirjutasin selle siia muidu.
loll olen.

psühhopaat- kirjutas:okei, ma ei mõelnudki, et ta neid ei soodusta, aga see ikkagi oleneb inimesest ka ju, kui mõni on nõrgem jms, haigustele vastuvõtlikum jaasja, siis noh, ma ei tea. ja haige jutt selles mõttes, et igale inimesele räägitakse seda. milleks? et teda ära hirmutada vms? kui inimesele meeldib see tegevus, siis ei ole midagi teha ju. teavitada võib küll nendest haigustest kui ta veel ei tea, aga mitte nii nagu enamasti räägitakse, et kindlalt lõpetad mingi vähiga või sured noorelt võimidagi. sest kui on sõltuvus siis selle jutu peale ta ju vist ikkagi maha jätta ei saa? siis kardab või muretseb koguaeg enda tuleviku pärast näiteks. sellesmõttes, et see on nagu nende teiste asjadega, narko jms, alati tuuakse välja kõige halvemad asjad ja öeldakse otseselt või siis nii, et teine inimene saabki niimodi aru et need asjad temaga kindlalt juhtuvad, kuigi tegelt ei ole alati nii ju.
kui need suitsud nii hullud oleks, siis neid ei müüdaks ju niisama poes jms. enamus kes suitsetavad, neil pole midagi viga. või noh jah, kopsud on võibolla rikutud ja infarkti võib kergemalt saada ja ma ei tea.. aga sellesmõttes ikkagi võiks nendest mõlematest asjadest rääkida ju, halbadest ja headest ka. kui neid on. ja kindlalt on ju, näiteks see tegevus ise, mõned kirjutasid et neil aitab mõelda jms. ja siis mingid inimesed räägivad mingitest kõige hullematest haigustest mis ainult võivad tulla ja tavaliselt ei tule ka (vist, ma ei tea ju. enamus suitsetajatel ei ole nendega probleeme?), ja need kes usuvad hakkavad muretsema aga ei saa suitsetamist maha jätta ka, ja siis tuleb probleeme ainult juurde ju.
ma ei tea, pikk tekst, vahet pole ka vist, ma ei tea mis mõttega ma kirjutasin selle siia muidu.
loll olen.

Ei kindlasti ei ole sa loll, ma ei tahtnud sind kuidagi solvata.
Inimestele räägitakse seda koguaeg selleks et neile asja teadvustada, et nad teaksid millega riskivad, paljud sellest aga välja ei tee ja riskivad sõna otseses mõttes oma eluga.
Suitsetamine tekitab sõltuvust- paljud seostavad seda millegagi, nt. puhkehetkel teed ikak suitsu paar jne, ning sellest tekib rutiin ja sõltuvus, ning teatavasti ei ole sõltuvusest loobumine nii kerge midagi.
Suitsetamine soodustab ka südame muud jama meie organismis.
Inimene eksib niikaua,
kuni ta püüab edasi!
Vasta

Mine “Suitsetamine”