Palun väga abi :(

Tere !

Olen juba pea 5aastat suitsu teinud, 7,8,9 klassis polnud see probleem, nüüd 11 klassis on see lausa suur probleem. Nimelt polnud mul varem põhjust maha jätta, Kui käisin poisiga siis polnud tal selle vastu midagi. Seltskonnas oli hea tõmmata jne. Teate isegi ju :D Aga 10klassi algul hakkasin ühe poisiga käima, ja nüüd on see suur probleem, sest tema ei tee suitsu ja teda arusaadavalt häirib see. Algul ta ei teadnud, et teen. Arvas et jätsin maha, siis tuli tüli, kuna ta sai teada, Lubasin jälle maha jätta, kuid ei suutnud, ja nii kolm korda üle kolme kuu. Vahel mõtlen, et lihtsam oleks poiss maha jätta, aha see nii ju ka ei käi, sest ma ikkagi armastan teda:( . Suitsetan enamasti igavuse peletamiseks. Tean ! Nõme, aga mis teha... Kõige nõmedam on see, et mulle meeldib suitsetada aga samas ei meeldi enam valetada. Poisile öelda ka ei taha, Tahaks sellest ennem suuuremaid probleeme sellest nõmedast sõltuvusest lahti saada.

Palun, Andke nõu. Oleksin väga tänulik, kui saaksite aidata, :roll:

Tunne rõõmu selle üle,mis Sul on, mitte ära nuta taga seda- mida Sul pole !

Re: Palun väga abi :(

Külaline kirjutas:Mina arvan just, et sa peaksid ikkagi üritama maha jätta, sest mulle ka ei meeldiks olla koos kellegagi, kes suitsetab.
On ju olemas igast plaastrid ja värgid aga kõige parem oleks vist käia kuskil nö suitsetamisvõõrutusel(sellised kohad on täitsa olemas).
Miski pole aidanud...

Tunne rõõmu selle üle,mis Sul on, mitte ära nuta taga seda- mida Sul pole !
Vasta

Mine “Suitsetamine”